Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet még kapni hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még kapni hasonló esküvői ruhát? Sehol nem találom, varrassam?

Figyelt kérdés

Teljesen beleszerettem, de tartok tőle, hogy mindenhogy drága lesz, ha megtalálnám és megvenném, akkor is, és ha varratnám, akkor is.


Erről lenne szó:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


Ujjatlant semmiképp nem szeretnék, kell a harangujj is, az uszály is. Egyedül a szoknyarészét változtatnám még meg kissé, azt viszont nem tudom még, hogyan.

Más vélemények szerint minek nekem ekkora ruha, mert 159 cm vagyok, de szerintem be lehetne igazítani az én méretemre is. Hosszú fátylat tennék rá. Egyszerű ruhát nem szeretnék. Természetesen első és egyetlen esküvő :-))

Hogy tetszik nektek?


2014. jún. 14. 10:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Hú, a link nem jött össze, próbálom még egyszer:


[url= [link]

2014. jún. 14. 10:07
 2/22 A kérdező kommentje:
2014. jún. 14. 10:08
 3/22 A kérdező kommentje:
2014. jún. 14. 10:08
 4/22 A kérdező kommentje:
A harmadik a jó!!!!! Bocsi a bénázásért :-))
2014. jún. 14. 10:09
 5/22 A kérdező kommentje:
Még a saját szalonjának honlapján sem találom ezt a ruhát (Diamond, ami rá van írva), tartok tőle, hogy kifutott.
2014. jún. 14. 10:12
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem igazán tetszik a ruha, viszont ha neked igen, ez a lényeg! Annyiba kötök bele, hogy a 3/4-es harangujj nem fog jól állni az eleve rövid karjaidon. Voltál már ruhákat próbálni szalonban? Én úgy voltam vele eddig, hogy hercegnős, báli stílusú szoknyával szeretném, aztán felpróbáltam a 155 centimmel, és elvesztem benne. Aztán egy sellőfazonút, ami gyönyörűen kiadja az alakomat és beleszerettem:) Próbálgass szerintem!
2014. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Varratással lehet csináltatni nagyon hasonlót. Nyilván nem lesz olcsó. Közepes nőre egy alap ruha szaténból olyan 40e körül van, nyilván ha uszályos, akkor több, plusz az ujja és a felvart díszítés. De kérj egy kb. árajánlatot varrónőktől e-mailben a kép és méreteid alapján, az még ingyenes; megadva a határidőt - mert az sem mindegy, mennyire sürgős. ;) Amúgy szép ruha, bár nem a stílusom. :)
2014. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Most keresgélek az eddigi elképzeléseimnek megfelelően, hogy majd pontosan abba a szalonba menjek be, ahol az álomruhát kapni lehet. Ezért akartam előbb a neten megnézni, de ez a probléma, hogy nem találom sehol.

Olyan szalonokban voltam eddig, ahol csak nézelődtem, de ki is jöttem, mert nem volt mit próbálni, majdnem mind ujjatlan ruha volt. Tudom, hogy ez a divat, de nehéz így haragujjút találni.

Van haragujjú alkalmi blúzom, színes, abban mutattam a legjobban a párom szerint, ezért szeretnénk az esküvői ruhát is haragujjúra. Az ujjatlan egyikünknek sem tetszik. A bezárt nyakú, sima hosszúujjú nekem régimódi, nem elegáns. Az egyetlen, aminek ujja van, és mai is elegáns lehet, az a harangujj.

2014. jún. 14. 10:20
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy régebbi ruha lehet.
2014. jún. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy régebbi, de az újabbak mind ujjatlanok?
2014. jún. 14. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!