Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sima kéttanús esküvőre mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sima kéttanús esküvőre mennyire túlzás a habos, hercegnős menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés
Nem lesz lagzi, csak egy ebéd vagy vacsora a két (valószínűleg utcáról behívott) tanúval. De ennek ellenére nagyon szeretnék igazi klasszikus, abroncsos, uszályos fehér ruhát hosszú fátyollal. Csak mivel úgysem látja senki, nem tudom, van-e egyáltalán értelme. Felvehetek ilyet, vagy törődjek bele, hogy sima, egyszerű koktélruhát kell viselnem?

2014. jún. 16. 08:57
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem túlzás.

Felvehetsz, a Te esküvőd, azt veszel fel amit akarsz.

2014. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
80%
Ha szeretnéd, vedd fel, nincs erre szabály. :)
2014. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
91%

Túlzás, főleg, hogy idegenek látják csak (és szerintem idegenekkel ebédelni nem olyan kellemes).

Na meg az emberek általában sietnek valahova... ha ti kaptok időpontot a hivatalba, mi lesz ha senki se ér rá az utcán?

Miért nem lehet egy barát barátnő a tanú?

Honnan veszitek hogy a két idegen veletek enne? Persze ingyen kaja, de szerintem elég sok az instabil tényező.


De természetesen a te esküvőd, az lesz amit akarsz.

2014. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
93%
Ha lesz fotózás előtte vagy utána, hogy maradjon nektek emlék is, akkor mindenképp. Ha nem lesz, se utána se semmi, akkor szerintem fölösleges. Persze ha te így éreznéd jól magad, akkor hajrá! ;)
2014. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon túlzás, semmi értelme. Két idegennel ebédelni meg végképp.
2014. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
61%

Igen, vedd fel, ha azt szeretnél!! Nem a tátongó közönségnek van az: NEKTEK! Sok boldogságot éljen az ifjú pár! A középkori gótikus katedrális tornyán a kőfaragó dolgozott. Megkérdezték, minek faraja olyan nagy gonddal, mívesen azt a követ, hisz lentről nem látja senki. Isten látja - felelt a kőfaragó. A gótikus katedrális ettől olyan gyönyörű, hogy ilyen szemlélettel építették.

[link]

2014. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
42%

Már miért lenne túlzás? Csak 160 ember előtt lehet felhúzni? Nem. Kedves kérdező ha benned felmerült az ötlet akkor valószínű vágysz rá , akkor meg miért ne? Jó esetben egyszer menyasszony az ember. Legyen meg minden amit szeretnél, smink, csokor, ruha. Nekem 23 fős esküvőm volt, a székszoknyától a menyecskeruháig mindennel. Volt mikor 2 tanúsat terveztünk de akkor is megbeszéltük hogy lesz ruha meg minden. Amúgy 160 embert meghívni egy esküvőre nem túlzás, de egy két tanús esküvőn menyasszonyi ruhát felvenni túlzás? Ez hülye gondolkodás.

Kérdező ha erre vágysz akkor csináld. Nekem voltak dolgok amiből nem akartam engedni akárhányan is leszünk és ebbe a ruha is beletartozott. Nagyon jó volt a ruhapróba is, egy élmény nem érdemes kihagyni. Jó volt felhúzni, smink, fodrász. Olyan tökéletesnek éreztem magam aznap. Ne hagyd ki ha teheted.

2014. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
53%
Ja és magad miatt kell felhúzni nem mások miatt.
2014. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
65%

Ket tenust alt a sporolas miatt szoktak tartani.

Ennek ellentmond a nagy ruha.

Gondolkodjatok megis egy kis barati vacsoran vagy bulin

Kar lenne ezt a napot ket idegennel tolteni.

2014. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egy nadrágkosztüm is megteszi.
2014. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!