Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ahogy közeledik az esküvőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy közeledik az esküvőnk időpontja, a menyasszonyom számomra egyre képtelenebb ötletekkel áll elő. Meddig lehet mindenre rábólintani? Hol az a határ, amikor ti azt mondanátok, elég, hagyjuk az egész esküvőt?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket konkrétumokat ne kérdezzetek, mert félek, estleg valaki visszamondaná neki.

2014. jún. 1. 09:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
98%

Ez egy anonim oldal. Ha nem adod meg a leendő nejed számát, akkor egyikünk se fogja "megmondani" neki.

Szóval mik azok a képtelen ötletek?

2014. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
88%

Név, cím és kérdés nélkül, kérlek válaszoljatok!!!


(ez a maximális anonimitás)

2014. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
98%
Amennyiben nem írsz legalább egy példát, nem tudjuk mi az a képtelen ötlet...
2014. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
96%

A képtelen ötletei nélkül pedig elég nehéz válaszolni.

DE! Ott van a határ, mikor rájössz, hogy már nem szereted. Nem akarod feleségül venni. Ha nem tudod őt elfogadni a képtelen ötleteivel együtt. Ha nem szereted, neki is jobb, ha nem veszed el. Különben pedig te miért nem tudod elmondani a véleményed? Mert úgy még véletlenül sikerülne kompromisszumra jutnotok?

2014. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
79%
ezt miért nem vele beszéled meg? hogy esetleg te nem értesz vele egyet? jó kis őszinteségen alapuló kapcsolat lesz ez...
2014. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
88%
biztos az a hülye a menyasszonyod, aki csak pasikat akar meghívni.
2014. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
73%

Látom itt mindenkinek tökéletes volt az esküvője menyasszonya!

Az én menyasszonyom annak idején a határozatlnságával borított ki.

Ez így legyen, mondtam jó legyen. Pár nap múlva. Az mégsem lesz úgy jó, legyen másképp! Saját magát néhány naponként felülbírálta minden kérdésben. Tőlem elvárta, hogy mindenre bólogassak. Nekem ebből lett elegem!

Nem is ő lett a feleségem!

2014. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
78%

Nalunk a kovetkezo zajlott le. En vilageletemben azt akartam, hogy ha egyszer meghazosodom, az olyan lesz, mint a tundermese. Rongyrazas a kobon, ha erted. Egy olyan napot szerettem volna, amikor kiralyno lehetek, es mindenkinek elakad a lelegzete. A paromnak nem volt fontos a felhajtas, de szo nélkül bolintott mindenre, turt minden felesleges kiadast is. Az eskuvo elott kerdeztem meg tole, este, hogy biztosan akarja e, nem lesz sok neki, nem ment el tolem a kedve? Azt mondta, egyetlen akarata van: en. Mindegy milyen korulmenyek kozott, mindegy hol, ha en ott vagyok,o is ott lesz.

Azt hiszem, ennel tobbet nem is kell mondanom.;)

2014. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%
Ha felmerül benned, hogy talán hagyni kéne az esküvőt akkor baj van.
2014. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
81%
Miért kéne mindenre rábólintani? Kommunikáljatok, az szokott segíteni.
2014. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!