Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Öcsém házasodik. Hogy dolgozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öcsém házasodik. Hogy dolgozzam fel ezt?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk testvérek a legkisebbik öcsém még tanul, anyuékkal él. 6 éve vagyok együtt a párommal, összeakarunk majd házasodni de csak polgári szertartással, mivel nincs pénzünk rá a szüleinket meg nem akarjuk adósságokba verni. A nagyobbik öcsém, viszont bejelentette hogy elveszi a menyasszonyát, akivel 1 éve van együtt, 100 fős lagzit akarnak és hogy apu fizesse(anyu munkanélküli sajnos). Mióta megtudtam ezt, mély depresszióba estem. Itt most félreértés ne essen, szeretem mind a kettő öcsém, de tudom, hogy a szüleim ezzel hatalmas áldozatot hoztak, két éve egy hétvégére se mentek el nyaralni, apu egyfolytában dolgozik, egy szabadnapja sincs. Ráadásul látszólag még örül is neki. Miért ér az öcsém több százezret, miért nem érdekli, hogy apu vért fog izzadni, hogy neki egy este jó legyen? Hogy dolgozzam fel azt, hogy amiről mindig is álmodtam, amiről lemondtam fölöslegesen tettem, mert így az öcsémé és a menyasszonyáé lett minden? Szégyellem, de így nem tudok örülni nekik... :(
2014. jún. 17. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Hat nem sok esze van a szüleidnek, ha err hajlandóak.....
2014. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Örülj, hoyg nem te fizeted. Máskor nem mondj le arról, amit szeretnél. Ez neked is rossz, neki is, apunak is. Jobb lett volna, ha őszintén elmondtad volna, hogy mire vágysz. Máskor mondd el! Szerintem a szüleidnek többet ér, hoyg örülni látják őt, mint egy nyaralás!
2014. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Fognak kapni nászajándékot, részben meg fog a pénz térülni.
2014. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha nekem apám pénzéből kéne házasodnom, a pofámról a bőr leszakadna. Ha nincs pénz, egy szerényebb lagzival is megelégednék, de a saját pénzemből fizetném. Hány évesek vagytok?
2014. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%

Én meg azt hiszem, te élvezed a mártírszerepet.

A tiédet is kifizetnék valahogyan, ha erre vágynál, nem kérte senki, hogy áldozatként kicsit akarjatok a pároddal. Kérte tőled valaki a lemondást? Szerintem nem.

2014. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én 29, nagyobbik öcsém 27, kisebbik 16.
2014. jún. 17. 19:13
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Ti nem AKARTOK összeházasodni, csak szeretnétek, gondoltok rá, beszéltetek róla...ha igazán akarnátok, akkor máe házasok lennétek, lagzit meg templomi esküvőt meg vagy nem tartanátok, vagy azt majd egyszer... téged inkább az zavar, hogy közeledsz a harminchoz, mégsem akar elvenni a párod.
2014. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha lány vagy akkor értem apukád örömét.Ha fiú vagy akkor is.
2014. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Csak én érzem igazságtalannak? Másfélmillás lagziról van szó, amit csak ő kap és csak úgy. Én meg a másik öcsém mikor kapunk szerintetek ekkora ajándékot?
2014. jún. 17. 19:58
 10/23 A kérdező kommentje:
Jelenleg meddő vagyok, és ha ez nem változik nyilván nem teszem tönkre egy ember életét, aki gyereket szeretne, ez az oka hogy nem házasodtunk még össze.
2014. jún. 17. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!