Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek késői, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek késői, ha valaki 35 éves kora környékén házasodik meg?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen előnyei illetve hátrányai lehetnek annak, ha valaki csak a 30-as éveinek közepén házasodik meg?
2012. márc. 28. 01:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem normális,manapság ez megszokott.Előny:remélhetőleg a tapasztalat és az egzisztencia.Hátrány:ha családot akarnak alapítani és mindegyik fél 35körüli,akkor fel kell kötni a gatyeszt.És esély van arra,ha lesz gyermek,akkor generációs szakadás lesz a szülő és a gyerek között.(de ezt csak a saját tapasztalatomból írom).
2012. márc. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem, ez azt jelenti, hogy talált egy kedves aranyos lányt aki végre nem utasítja el a közeledését és látja benne a férfit is, nem csak az embert. (Ez fordítva is érvényes.)
2012. márc. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
kb. ennyi idős korra lehet egzisztenciát teremteni. Gondolom, meg van a lakás, a kocsi, a biztos munkahely. Szerintem tök normális, ha ennyi idős korban házasodik az ember, hacsak nem azért, mert anyuka pici fia volt eddig, és Pán Péter szindrómában szenvedett.
2012. márc. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Én is leszek 35 mire megnősülök, de nem egzisztencia és lakásteremtés miatt nem volt eddig házasság. Nem mindenkinek hull az ölébe huszonévesen érett, házasságra "való" társ, sok minden kell működjön, hogy az ember egy ilyen lépésre elszánja magát. Ha a szülők fiatalosak akkor semmi baj, mi a bánat az a generációs szakadás, ha nem vagy egy betokosodott, túlzottan konzervatív pötsch akkor nincs semmi szakadás. Előnye mindenképp az, hogy nem ugrottál bele valószínűleg meggondlatlanul, van élettapasztalat a hátad mögött, racionálisabb vagy döntéseidben.
2012. márc. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késő, valaki 20, valaki 30 vagy 40 vagy 50 évesen házasodik, valaki sosem. Nem kell begyöpösödöttnek lenni! Csinálja úgy mindenki, ahogy neki jó. Különben sem másoknak házasodunk, hanem magunknak! A gyereknevelés szempontjából meg az áll a legeslegelső helyen, hogy SZERESSÉK! Ha ez megvan, szinte minden megvan (persze fontos az anyagi biztonság is, ami viszont nem milliárdokat jelent), ha meg nincs meg, akkor semmi sincs meg, és ez nem kor függő.
2012. márc. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Igen! Van benne igazság amúgy. Van akinek sikerül olyan párt találnia esetleg már az első barátnőjét elveszi akivel még gimi harmacikba jött össze. Persze legtöbbször én merem állítani, hogy amikor a nőnek te veszed el a szüzességét az azért ragaszkodik pedig lehet már ezer oka lehetne, hogy elhagyjon. Szóval a mai világba, ha pl fősulira jársz vagy ilyesmi, ahogy én is jártam, ott ha nem találsz, vagy ha igen és később szakítottok mint én is, és nem jársz el sehova nagy bukta az egész, mert azt veszed észre, hogy huszonnyolc elmúltál és senkid nincs, egy nő meg eleve 35 éves koráig szülhet szóval.... És tőlem fiatalabb meg ki tudja, hogy foglalkozik e velem, főleg ha belegondol, hogy "na vajon miért nem tudott eddig megállapodni?" meg szerintem sok szülő sem örülne, ha mondjuk egy 22 éves lánya egy 28-29cel kezdene.
2012. márc. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

35-ig szülhet teljes biztonsággal (na jó, a teljes az sosem teljes), utána is van még bőven ideje, csak egy kicsit jobban oda kell figyelni!

Arról meg, hogy gyanús, hogy eddig miért nem talált magának párt... nekem pl az a gyanús, amikor nagyon korán egymásra találnak, persze itt is vannak kivételek, akiknek szerencséjük volt, rájuk ez nem vonatkozik. De az ember személyisége (már akié ugye) rengeteget fejlődik 35-ig, viszont ha valaki megreked 20 éves kora körül, az sokkal, de sokkal könnyebben talál párt magának, elég, ha rendes, vicces, kedves és ennyi, egy egyszerűbb lélekkel rendelkező valaki, összejönnek azt kész, nem lesz sok problémájuk az életben. Minél bonyolultabb valaki belül, annál nehezebben fogja megtalálni a hozzáillő párt. Nem biztos, hogy azzal van a baj, aki elüt a tömegtől, lehet, hogy a tömeggel.

2012. márc. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen. Jó annak, akinek egyből összejön. Legalább ezzel nem kell örlődnie a mai xar életben. De amúgy meg minél később akarsz megállapodni annál jobban nem képes az ember alkalmazkodni a másikhoz, inkább ő várja el, hogy úgy ugrálj ahogy ő gondolja, mert pl szerinte az ő családja a tipikus minta. De az, hogy nektek már külön utakon kéne járni az sok esetben le van tojva.
2012. márc. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%
Ez igaz, nehéz az alkalmazkodás, de én azt gondolom, hogy amikor korán összejönnek, akkor is ugyanúgy fennáll ez a probléma, csak megszokják, hogy van, és sok házasság rossz, de nem tudják, hogy mi a baj, hogy mit rontanak el. Szóval, ha szeretek valakit, akkor szívesen alkalmazkodom olyan dolgokban, amiket fontosnak tartok, vagy amiről könnyen lemondok, viszont azok a dolgok, ahol nem vagyok hajlandó kompromisszumot kötni, ugyanúgy megvannak fiatalon is meg később is, csak később az ember jobban tudatára ébred ezeknek.
2012. márc. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk ugyan ez van anyunál. Már a harmadik férjétől vált el, mert nem veszi észre, hogy sokat akar. Mindhárom ivott, de ő meg akarta őket változtatni az utolsó nyolc év alatt ezerszer elköltözött, hol ő könyörögte vissza magát hol anyu ment utána. Azt hiszi meg tudja változtatni az embereket. Szóval simán benne is van hiba. Ha fiatalabban mondta volna ki a végső nemet, sokkal jobban járt volna. mostmeg már közelebb van a hatvanhoz is. Sokan nem veszik észre, nem látják be sajnos, hogy bizony, bizony, benne is , és ismétlem is, mert az ivás nem jó dolog a hiba. És ilyenkor ha gyerek van ő is megsinyli. mert veszekedésekkor ő is kap, ingerült szülő, stb. Nem tudom mért mániája sok nőnek ez a "na én most megváltoztatom, azért is megmutatom" nem vette anyunk sem a lapot, hogy a tesóik azért mondták, hogy "még ennyire megváltoztatni senki nem tudta", hogy ne üljön otthol a 80 éves anyjuk nyakán. szóval értitek....
2012. márc. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!