Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen zenéket ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zenéket ajánlanátok polgári esküvőre (csak szöveg nélküli lehet)? Pár ötletem van (Volt egyszer egy vadnyugat, Ballade pour Adeline, Keresztapa), Kb fél órát kell összehoznom. Szeretem a pánsípos zenéket, a zongorát, de bármi jól jönne.

Figyelt kérdés

#zene #esküvő #szöveg nélküli
2014. jún. 26. 09:10
1 2
 1/11 Kései Sirató ***** válasza:
75%

Az anyakönyvvezetőnek van egy csomó hanganyaga, amit az esküvőkön használ, hidd el, jobbak, mint amit így összeszedsz, sztem beszéld meg vele, kérdezd meg, mik vannak neki és azokból válassz! Azért is jobb ha az ő zenéjét használod, mert ő pontosan tudja, milyen hosszú a beszéde, milyen hosszú zenék kellenek hozzá.

Szülők köszöntéséhez pl. a Kovács Kati: Úgy szeretném meghálálni-t szokták berakni..

2014. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
A Volt egyszer egy vadnyugat és a Keresztapa is tele van gyilkossággal, hol illene ez egy esküvőre? CSak azért, mert nincs benne szöveg? Szerintem a mondanivalója más. Nem illik oda. Keress romantikus témájú, pozitív mondanivalójú zenéket, mert attól, hogy nincs szöveg, mondanivaló van.
2014. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Biztos, hogy a legtöbb szöveg nélküli lesz, amiket választok. Nagyon szeretem az instrumentális zenét és sok van, ami kedves zene, szerelmes, stb.

Tavaly voltam egy esküvőn, ott lehalkították, amikor úgy gondolták, hogy vége az adott szakasznak, szóval lehet bármilyen hosszú.


Pánsíp? :)

http://www.youtube.com/watch?v=09pna-4PTJk

http://www.youtube.com/watch?v=hUTHJhGWuek

http://www.youtube.com/watch?v=vRs4hKAJ59I

2014. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=H2-1u8xvk54

nekem ez jutott eszembe, bár lehet, esküvőre kicsit szomorkás.

2014. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Énekes zenekarok instrumentális dalainak listája [link]

Instrumentális zenét játszó zenekarok [link]

2014. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Illetve nagyon sok dalnak van karaoke verziója is: [link] igaz itt 2 dolcsi egy dal, de a google is biztos segít :)
2014. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2014. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2014. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi modernebb, pár éves zenék instrumentális feldolgozásait válogattuk össze. Volt pl John Legend, Christina Perri, Josh Groban, Adele, Bruno Mars, Avatar filmzene, Így neveld a sárkányod filmzene, mind cselló/zongora/hegedű előadásban. Nem volt folyamatos háttérzene, csak addig szólt, amíg felhúztuk a gyűrűt, aláírtunk, stb de nagyon kellemes volt, a násznépnek is tetszett, sokan megdícsérték, hogy végre nem Enyát, és Kovács Katit kellett hallgatni. :)

A youtube telis tele van kincsekkel. Yiruma is nagyon jó, múltkor láttam youtube-on egy 2 órás kollekciót tőle, de akár egy sima "background music" is szép lehet esküvőn.

2014. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a Ballade pour Adeline (Richard Claydermanntól) volt a szülőköszöntő rész alatt. Nem akartuk, hogy zokogásba fulladjon a Kovács Kati féle Úgy szeretném meghálálni-tól.


A többivel nem mész sokra, mert ott volt szöveg is.

2014. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!