Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 10éves házassági évfordulóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10éves házassági évfordulóra megerősítő szertartás plusz lagzi?

Figyelt kérdés

10ével ezelőtt házasodtunk össze a párommal és mivel 2tanus volt és se menya ruhám se semmi nem volt én nagyon szeretném és a párom is az esküvőt+lagzit anno anyagilag nem engedhetük,de most igen :) Szerintetek mit szól a család?

Ti mit szólnátok ha ti kapnátok ilyen meghívót?


2014. jún. 27. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Én voltam hasonlón, 15 évvel későbbin. Bár az azért volt, mert nem volt templomi esküvőjük, viszont így 15 évvel később úgy érezték, szeretnének templomit is. Menyasszony bordó ruhában volt. Nem volt sok fős, de azért szép volt a kis falusi templomban, majd utána egy étteremben. :)
2014. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Első vagyok. Én szívesen mennék ilyesmire egyébként. :) A Merj nyerni c. könyvben évente ajánlanak ilyet. :D
2014. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
szerintem 10 év után még nevetséges
2014. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Remélem nem bántalak meg a véleményemmel, de én viccesnek találnám.


A megerősítő szertartással nincs baj, és ha van pénz, semmi akadálya annak, hogy az évfordulótok örömére megvendégeljétek a rokonságot - ilyesmire szívesen elmennék!


De ha erre menyasszonyi ruhát húzol, az szerintem érdekesen fest, viccesen hatna.


Mégegyszer bocsi, de ez a véleményem.

2014. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Hat kulfoldon nagyon nemo a fogadalom megújítása. Pont ugyanúgy menyasszonyi ruhával, felhajtassal, mindennel egyutt, ahogy egy igazi esküvőn.

A fehér ruhát en szemelyszerint nem preferalnam ilyen esetben, de nem lennek rossz véleménnyel arrol se, aki habostortanak oltozne.

2014. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem bordó vagy egyéb színű ruhával egyáltalán nem lenne gáz. :)
2014. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem fejeztem be:

Ha te erre vágysz, csináld. Aki szörnyulkodik rajta, annak nem kell elmennie. Ennyi

2014. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
Én örülnék, nagyon kedves dolog! Főleg a mai világban, anikor már a házasságok kétharmada ki sem tart a tizedik évfordulóig... és öltözz bátran hófehérbe, pont ugyanannyi jogod van hozzá, mint bármelyik hamvas kislánykának, akik 16 éves koruk óta orált-anált, gangbanget, mindent bevállalnak... sok boldogságot!
2014. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Én csak azt kérdezném: mi szükség rá?
2014. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Én is nevetségesnek tartom. Alapból nem lehet többször összeházasodni csak egyszer minek akkor eljátszani.

Lagzi meg a közös élet kezdetét ünnepeljük,nem 10 évves házasságot.

2014. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!