Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy tanúnak mit illik viselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tanúnak mit illik viselni esküvőn? (lesz "normál" és egyházi is)

Figyelt kérdés

Nem akarom "túlöltözni" se a menyasszonyt, se a koszorúslányokat, de nagyon egyszerű ruhát sem szeretnék.

Egy szolidabb kisestélyi túlzás lenne? Valami elegánsabb, szép kosztümön gondolkodom még.


2010. jan. 5. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy visszafogottabb se túl sötét se túl világos kosztümben mennék.Az elegéns,de nem hivalkodó.Szerintem.
2010. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kosztümre szavazok,a kisestélyi nem illik egy tanúnak.Azt majd a vacsorára felveheted.
2010. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ mit vesz fel a menyasszony.Ha valami végtelenül egyszerű ruhája lesz,könnyű lesz túlöltözni.kérdezz rá
2010. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is kérdez rá hogy milyen ruhát fog viselni a menyasszony. Ha valami egyszerűbbet akkor a kosztüm, de ha nagyobb és diszesebb ruhája lesz akkor nyugodtan felvehetsz egy kis estélyit is!
2010. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom a menyasszonyt nem tudod túlöltözni,a koszorúslányokkal meg lehetsz egyformán díszes ruhában. Nyugodtan kérdezd meg amenyasszonyt.
2010. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! kérdezd meg a menyasszonyt! de egyébként én jó ötletnek tartom az elegáns kosztümöt, vacsorához kisestélyi. utóbbi azért nem jó sztem a szertartásra, mert a templomban furcsán mutatna.
2010. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!