Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Feleségek/menyasszonyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek/menyasszonyok! Milyen menyecskeruhát viseltetek/fogtok viselni a lagzitokon? Képet linkeljetek!

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 23:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy lesz menyecske ruhám, mert kéttanús esküvőt, vagy hasonlót tudok elképzelni magamnak. De azért linkelek neked:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Na az első linket sikerült elszúrni.

[link]

2011. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Huhh, ezek olyanok, mint egy nagyestélyi.. Ebben nem igazán lehet táncikálni és ugrabugrálni a násznéppel.. =) De az első hozzászólás utolsó darabja nagyon tetszik.
2011. aug. 5. 23:52
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ó, a Kati szalonosak között van pár jó (nem csak menyecskeruha), köszi a tippet :)
2011. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
Nekem semmilyen nem lesz. Egyszer az életben lesz rajtam menyasszonyi ruha, akkor egész este abban akarok lenni. Meg amúgyis, majdnem 300 ezer lesz a ruhám, pláne nem akarom lecserélni éjfélkor.
2011. aug. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
49%
03:27 meg is érdemled, óvjad, védjed, kényeskedjél abban egész éjjel :)
2011. aug. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem zöld ruhám volt. Fűzős felsőrésze és egy egyszerű A vonalú hosszú szoknya volt hozzá. Mivel vörös a hajam és zöld a szemem, ez volt a legjobb választás, elég nehéz lett volna olyan bordó menyecskeruhát találni, ami színben is passzol és a fazonja is tetszik. De így nagyon jól éreztem magam és bármikor fel tudom még venni, ha valami alkalomra megyünk, akár külön is. :) Gondolom te inkább bordóban gondolkozol, ezért nem linkelek képet.
2011. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
03:52 Mi bajod van??
2011. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Na, én még nem tartok ott, de testhez simuló felső, és térdig érő, "pörgős" szoknya (bocs, nem tudtam jobban megfogalmazni), és színre sztem narancssárga, mert imádom. :)


De ha találok olyasmit, linkelek.

2011. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Semilyet mert szűk családi/baráti esküvő lesz vacsorával kb.este 10-11-ig,feleslegesnek tartom a én esetemben.
2011. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!