Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit tennétek, ha a barátnői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a barátnőitek/barátaitok sztriptíztáncost rendelnének a leánybúcsútokra/legénybúcsútokra és arra biztatnának, hogy csaljátok meg a sztriptíztáncossal a vőlegényeteket/menyasszonyotokat?

Figyelt kérdés
Megtennétek vagy hűségesek maradnátok? Ha megtennétek akkor bevallanátok a párotoknak? Még azt is kérdezném, hogy ti biztatnátok arra egy menyasszonyt/vőlegényt hogy hűtlen legyen illetve voltatok olyan leánybúcsún/legénybúcsún, ahol ilyen történt? Valamint az is érdekelne, hogy mit tennétek akkor ha a menyasszonyotok/vőlegényetek megcsalna a leány-/legénybúcsún?

2014. jún. 28. 09:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Azok,akik ilyesmire bíztatnak egy vőlegényt/menyasszonyt,nem igazi barátok.Élből elutasítanám,még a táncot is.33/N
2014. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenképpen megcsalásnak számít, úgy hogy én nem vállalnám be és másnak sem ajánlanám.
2014. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem engednék sztriptíztáncosokat sem a lány, sem a legénybúcsún.
2014. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem biztatnám, sőt megpróbálnám lebeszélni. Ha benne van, akkor elmennék a leánybúcsúról, de az esküvőre se mennék, mert nem fogok egy hűtlenségre épített kapcsolatot asszisztálni. Pénzt meg pláne nem ölök bele.


Ha velem történne ez, akkor kifizetném a sztrippert, megkérném, hogy menjen haza (nekem kifejezett kívánságom, hogy nem kell vetkőző, és ezt tessék tiszteletben tartani) és azokat akik figyelmen kívül hagyták az egyetlen kívánságomat, mitöbb a megcsalásra biztattak, megkérném - ha már nekik a nem sokkal ezután kötött esküm semmit sem jelent - hogy ne fáradjanak el az esküvőmre.


Aki nem biztatott, azokkal elmennék iszogatni máshova.


Viszont ez nem fog előfordulni, mert én rendezem a saját lánybúcsúmat, hogy legalább élvezzem is.


Ha a párommal csinálnák ugyanezt, arról természetesen tudnék, hiszen ilyen őszinte, megbízható pasim még sosem volt. Egyrészt sosem csalna meg, benne maradéktalanul megbízok, másrészt elmondaná.

Ebben az esetben számomra a biztatók nem szívesen látott vendégek, bár a párom kedvéért az esküvőre, ha ő is úgy akarja, eljöhetnek.

Ezek nem barátok, inkább rosszakarók.


De ilyen sem lesz, mert a párom tanúja és legjobb barátja extrém monogám, én nekem is jó barátom, és többször említette, hogy neki felfordul a gyomra az olyan emberektől, akik a szemébe hazudnak másoknak és csalják egymást.


Én erre mindig azt mondom, hogy a barátait megválogathatja az ember, érdemes hát szelektálni az érték és a bizsu között.

2014. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%

Voltam már nagyon durva legénybúcsún. A vőlegény nagyon le lett itatva bármit megcsinált volna, de el lett zárva egy szobába. Kint viszont az amúgy házas és kapcsolatban lévő férfiak kb 70%-a elesett. Egy-kettő még vacillált, hogy a szopás is megcsalás-e.

A vőlegénnyel a látványon kívül annyi történt, hogy egyszer belenyomta az egyik csaj a mellét az arcába, annyi még belefért.

Az enyémen csak tánc volt és a másikról lehetett enni, de ezek szexmentesek voltak, tehát a többi fiú sem nyúlhatott hozzájuk. Nekem pedig eszembe sem jutott.

Szerintem annyira ne aggódj, általában nincs gond.

2014. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

@5-ös

Szerintem az, hogy a mellét a vőlegény arcába nyomta igencsak meredek, a menyasszony szerintem biztos felháborodott volna rajta. Ugyanez vonatkozik a testről evésre. Mondom ezt úgy hogy férfi vagyok.

2014. jún. 28. 10:44
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Nekem se férne bele a testről evés, és a fej mellközé tétele.

Ezek a dolgok egy olyan párkapcsolatba nem illenek bele, akik éppen esküt készülnek tenni, örök hűséget fogadni stb.


Mindig mondják ezt a baromságot, hogy "hűséget fogadtam, nem vakságot". Ha éppen van sztripper, nézze felőlem. De amint bármilyen testrészével hozzáér, nekem az megcsalás, nekem nem kell az a pasi.

Ez az én véleményem, erről tud a párom is, és elfogad így. Ez van.

2014. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az orális szex meg igenis hűtlenség. A párunkon kívül más ember olyan testrészeinek taperolása, nyalogatása amit fehérneművel szoktak takarni (tehát a nemi szervek, illetve a nők melle) szerintem hűtlenség.
2014. jún. 28. 10:48
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem házasodnék olyannal, akit rá lehetne beszélni ilyesmire. Nekem egy kis tapi még beleférne, persze csak poénból. De a párom ennyit se tenne. Aki ennyire nem bízik a párjában, az minek megy hozzá?
2014. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem tenném meg. Elmondanám a táncosnak, hogy inkább a barátnőimet szórakoztassa. Viszont aki erre biztat, az nem igazi barát/barátnő. Kizártnak tartom, hogy ilyet szerveznének nekem. És persze, hogy megcsalás, szakító ok.
2014. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!