Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői videó ami nem közhely?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői videó ami nem közhely? Ötletek?

Figyelt kérdés

A családomban nemsoká esküvő lesz és megnyertem,hogy én csinálhatom a családi fényképekből az esküvői videót, amit lejátszanak a lakodalomban. Szerintem totál elcsépelt, és a zene is ráadásul egy orbitális közhely. Ezek ellenére én valami kreatívat szeretnék, és nem a szokásos képek csúsznak át valami áttűnéssel a másik képbe. :D

Van rá még 2 hónapom. Szerintetek mit csináljak?


2014. jún. 28. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Azt nem értem mi a francnak jelentkeztél ilyen játékba, ha még saját ötleted sincs, hogy mit kezdj az anyaggal.

Ez tipikusan az az eset amikor a legbénább véletlenül nyer és elhalássza a ténylegesen kreatív emberek elől a feladatot.

Hát besza-behu...

Szerintem azt csináld, hogy gondolkozz mielőtt cselekszel.

Általában bejövős .

2014. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Az ifjú pár érdekében add át a feladatot egy olyannak, aki kreatívabb nálad. Semmi értelme annak, hogy csinálsz egy rakás sz.@rt.
2014. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Igen, ez a megnyerte rész érdekes. Ezt a kérdező lelkesedéséből kiindulva úgy értelemezem, hogy "Julinak/Janinak megvan a középfokú infó érettségi, majd profin megoldja!" elven rásózták a feladatot. (de meglehet tévedek)

Próbálj meg youtubeon ötletet meríteni, ha nem tudod átadni a feladatot.

2014. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó lehet rosszul fogalmaztam, mivel a család látott már tőlem profi munkákat ezért mondták,hogy csináljam én mivel senki nem tudja és senki nem akarta megcsinálni, pénzt meg nem szánnak rá. Mivel fiatal korom óta ezzel foglalkozok, akármit meg tudnék csinálni de ötletem sincs, mivel nekem nem jönnek be ezek a dolgok. De köszönöm szépen a kioktatást. :)
2014. jún. 28. 22:39
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Ne lepődj meg a kioktatáson, ha rosszul fogalmazod meg a kérdésed!
2014. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, te fogalmaztál rosszul, tehát ne húzd fel magad ezen. Tényleg félreérthető volt.


Egyébként ötletem sajnos nincs, az egész nagyon elcsépelt általában, egy olyat sem láttam eddig, ami egy kicsit is érdekes lett volna...

2014. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

-senki nem akarta megcsinálni-

Ebből az szűrhető le , hogy akkor senki ellen kellett megküzdened azért, hogy te nyerhesd meg a feladatot ??? o.O

*A családomban nemsoká esküvő lesz és megnyertem*

Hát megnyerni valamit csak egy vagy több ember ellen lehet.

:D

2014. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Jó ez egy szófordulat :D Én nem jelentkeztem rá, az eljegyzési "bulin" mondta a nagynéném,hogy na akkor csináljam meg...

Amúgy két zene van: a kicsi gesztenye című muzsika valamint az ilyenek voltunk...

2014. jún. 28. 22:45
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Hogy itt mi a szófordulat nem tudom :D

Én nem jelentkeztem rá, az eljegyzési "bulin" mondta a nagynéném,hogy na akkor csináljam meg...*

Hmm ha ezt írod az elején a *megnyertem* helyett hát én ide nem írok semmit, ami okoskodásnak tűnne.


Nekem személy szerint mind a két zene tetszik,

Ilyenek voltunk erre a zenére például mi az amire nincs ötleted ? (milyen képek kerüljenek ide, hogy vág őket össze? igazi zene szóljon -e a háttérben vagy valami cover ?)

2014. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
* vágd, igazi zene (eredeti)
2014. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!