Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn melyik fajta borból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn melyik fajta borból fogy általában több: kékfrankos vagy kékfrankos rosé?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk vörös alig ment, pedig egri, 2 féle minőségi volt, a fehér is ment, de leginkább a rosé, konkrétan 2szer annyi, mint a fehérből.

Ez saját termés, és saját bor ( versenyezteti is édesapám, nem csak a helyi bormustránkon)


Férfiak és nők egyaránt roséztak.

Most újra magy kultúrja van egyébkén, br én előtte is azt fogyaszttottam mindig,

A barái tártsaság egyik resze külöösen boros ( férjem egri)

A másik része pedig pont a mi tarsaságunk is boros, mert mi is mint írtam boraszkodunk...( neszmélyi borvidék)

Nyari esküvőn egyébkent a vörös nem megy, túl nehéz, nem frissít.

2014. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
Itt valaki nagyon nyomkodja a piros kezet.Erre is nyomj egyet.Kis csíra.Életed legboldogabb élménye legyen.
2014. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem nagyon szeretem a rosét, a többi meg attól függ, hogy milyen az idő. Melegben testesebb vörösbor, mint pl. a kékfrankos nekem nem nagyon csúszna.

Egyébként meg elég vendégfüggő, nem hiszem, hogy nagyon előre ezt be lehetne saccolni.

2014. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mikor melyik,de szerintem a rosé és a fehérbor
2014. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!