Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen fajta rövid italok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fajta rövid italok legyenek?

Figyelt kérdés

Biztosan lesznek:

Pálinka

Cherry, krémlikőr

Jäger

Whiskey

Unicum



Ezen felül valami!?


Mellkésen:


Sokszor kérdezték ezt a részt, de mégis mennyit Kb szerintetek?

Elég nagypiás csapat, a nők is...

90 felnőtt (ebből három 16 éves)


Minden italt mi viszünk rendezvényterembe...



2013. aug. 26. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
tequila, bacardi, valamilyen konyak, vodka, becherovka,
2013. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit szeretnek a násznépben. Olyat fölösleges megvenni, amit aztán nem isznak meg. Meg ez a lista így is elég jónak tűnik. Esetleg lehet vermut, tequila.
2013. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bőven elég ennyi fajta, én unicumot biztos nem vennék, nagyon kevesen szeretik - hacsak ti nem vagytok különösen unicumosok!


Nálunk 120 főre ez volt:


5 üveg literes jéger - kb. 5dl maradt

2 üveg literes cherry - kb. 3dl maradt

2 üveg literes vodka - kb. 1,5liter maradt

1 üveg krémlikőr - elfogyott amit vittünk, volt még az étteremnek, de senki sem kért


4 üveg 0,75ös HÁZI pálinka, 1-2dl maradt


a 120főből kb. 10-15 volt kiskorú, aki nem ivott, ahogy leírod, szerintem nektek is kell ennyi.

A többfélével az a baj, hogy mindenből annyit kell venni, nehogy elfogyjon, és ugye minél több fajta, annál feljebb megy az ár...

2013. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


A konyak nem rossz ötlet..


Valami "fehér" szeszen agyqltunk, de nem tudjuk lenne-e igény.

Nem ismerjük a pontos italrogyasztási igényeket. Vgyis én nem ismerem csa a saját családtagjaimat, azok pedig pálinkán , jägeren és boron /sörön el vannak.

De rajtuk kívül van még 40 ember akiről nemntudjuk, a párom sem szokott velük "inni".


Így, gondoltam megkérdezek kívülállókat, gy nekik hiányozna-e valami rövid...:)

2013. aug. 26. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanezek voltak, kivéve Unicum. Szerintem elég volt. Max konyak lehet még, de ennyi is elég. Én fejenként 3 decit számoltam összesen.
2013. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!