Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pécsett tudnátok ajánlani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_Évike kérdése:

Pécsett tudnátok ajánlani beltéri fotózáshoz helyszínt?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pécsi Nemzeti Színház, Cella Septichora,

Tudásközpontban is vannak érdekes terek

2014. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A színházban szoktak. Az egyik ismerősömnek meg a Corso hotelben volt az esküvő, és ott fotózkodtak.
2014. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A Pécsi Nemzeti Színházba tudtommal jó ideje nem engedtek be senkit fotózni, bár én voltam, de az más tészta. Pécsett egyébként tudtommal nincs olyan beltéri helyszín ahol ingyenes a fotózás, szép és nyitva van hétvégén.
2014. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én azért írtam a színházat, mert láttam ismerősöknek ott készült fotóját. Nem volt olyan régi, kb. 3 házasodtak. Azt nem tudom, hogy kellett-e fizetni. De az végül is nem volt a kérdésben, hogy ingyenes legyen :)

Szerintem, ami tetszik, azt keressétek meg és kérdezzétek meg, hogy lehet-e, hogyan működik, stb.

2014. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Zsolnay negyed, Pécsi Nemzeti Színház, Palatinus hotel, Dominikánus ház, MTA székház, Vasváry ház, illetve a Széchenyi teret és a Király utcát összeköti egy üveges átrium udvaros átjáró, az is tök hangulatos, és nem sok ember keveredik oda, csak aki tudja, hogy ott van. (Murphy's Pubbal szemben)
2014. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5: Nick udvar? :)
2014. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jaja, de ha megvertek volna, se jut az eszembe :)
2014. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Civil Közösségek Háza is szép belül, szerintem alkalmas fotózásra.
2014. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Magasház... tudom, elvileg oda is tilos bemenni...
2014. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A Zsolnay negyed belső helyszínei, a Színház, a Tudásközpont , a Kodály központ és a hotelek belső szép terei mind fizetősek, az általános tarifa 10ezer, vagy 10+áfa.

A Nick udvar ingyenes, de nem túl nagy.

2014. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!