Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a ruhaötletről, amelyet a szeptember végi esküvőnkre kigondoltunk?

Figyelt kérdés

Már nem vagyunk fiatalok, én, a vőlegény 46 éves vagyok, a menyasszony 44. Mindkettőnknek ez lesz az első (és remélhetőleg az utolsó) esküvője. Nem illene a korunkhoz már valamiféle kihívó és nagyon hagyományos esküvői ruha, ezért egy szerényebb, de stílusos összeállításra gondoltunk. Olyan ruhát szeretnénk varratni magunknak, mint amilyen az alábbi videón látható. Örömmel várnék véleményeket ezekről a ruhákról!


https://www.youtube.com/watch?v=vQ1QRwurNds



2014. júl. 15. 16:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Én azért ezeknél sokkal elegánsabb, divatosabb ruhát tudnék elképzelni egy esküvőre. Ezek nekem elég "gagyik", de persze ez csak az én véleményem. Olyan gyönyörű ruhák vannak, amik a menyasszonyod korához is illenek, de nem ilyen olcsó hatásúak. Ez az öltöny sem túl elegáns szerintem.
2014. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

A völegény még valahogy elmegy, de lehetne valamivel ünnepélyesbb öltöny is rajta (ez olyan: az irodába bejárni még jó kategória), de a nön ami van, az a "falusi Mariska néni varrta" jellegü, a fazonja is elég igénytelen.


Ha nem akartok nagy menyasszonyi ruhát - ami érthetö, attól még nem ilyen olcsó hatásút kellene keresni. Ez, mint ötlet "egy szerényebb, de stílusos összeállításra"

jó, de itt a stílusoson kellene a hangsúlynak lennie.


(Mellékesen a belinket videón a pár szemmel láthatóan frissen tanult táncolni, erezhetöen számoliuk kell a lépéseket, és ez sem igazán tetszik. Vagy szerezzenek elötte megfelelö rutint, hogy spontánnak tünjön, vagy valami egész egyszerü táncol adjanak elö, amihez nem kell ilyen görcsösen koncentrálni)

2014. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is egy kicsit elegánsabb kellene, hiszen ez lesz az első, és remélhetően az egyetlen ilyen alkalom az életetekben.


A menyasszonyodnak mi a véleménye? Ő se szeretne valami igazán szépet? A kor ilyenkor nem számít, szerintem adjátok meg a módját.

Persze a Ti döntésetek, mi itt azt írjuk le amit mi tennénk, no de mégis.

2014. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez a TI esküvőtök lesz és ha nektek ezek a ruhák tetszenek,jól érzitek magatokat benne akkor SENKINEK SEMMI köze hozzá miben vagytok!


Sok-sok Boldogságot Nektek!

2014. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
23%

Sztem pedig tökėletesen jò !!!bocsi nem 20 ęv felūek vagytok es szerintem nagyon is jol valasztott a kerdezo!!!! Nem kell azėrt habostortànak lennie esetleg nagy dekoltassal!!!ez egszerū kis csinos takaros!!! Nyilvàn a vàlaszolok habos tortàra tippelnėnek de ha ebbe a korban leszek min ön es esetleg ezūst lagzi lesz ėn sem öltoznebk be hsbcsoknak!!ilyen stilusban vàlasztanàm ėn is

26 ėves vàlaszoló!!!!


SOK SOK SOK BOLDOGSÀGOT KIVÀNOK!!!:)

2014. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
16%
1920as években lehet,hogy tök menők voltak, de ennél sokkal kifinomultabb ruhákat lehet ma már kapni.
2014. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 5.!

Te se a kérdést, se a válaszokat nem értetted :)

Kedves Kérdező! Nekem sem tetszik a menyasszony ruhája, mindegy, hány éves.

Ennél sokkal szebbet és KÜLÖNLEGESEBBET is lehet találni, mert ez egyszerűen uncsi.

És miért ne lehetne földig érő? Ha már első és uccsó esküvő egyben? :)

2014. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
A menyasszonyomat kirázza a hideg a habos-giccses-abroncsos-dekoltált, földig érő ruháktól. Amúgy engem is kiráz a hideg az ilyenektől. Mi a szolid elegancia hívei vagyunk. Ez a fazon, amely a videón látható, pont a számunkra oly kedves szolid eleganciát testesíti meg.
2014. júl. 15. 17:25
 9/38 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos!Megfelel az alkalomra. Az anyagok minőségére ügyeljetek, hogy ne legyen "gagyi" hatású!Illetve egy ötlet:nem tudom, mekkora lagzi lesz, vagy csak kéttanús, de ha lesz lagzi, érdemes lenne annak a hangulatát is ehhez a stílushoz igazítani. Sok boldogságot kívánok!


Egy 24 éves feleség :)

2014. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a jókívánságot, éreztem, hogy szívből jött, jólesett. Három éve még egyikünk se gondolta, hogy nem egyedülállóként fog megöregedni.
2014. júl. 15. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!