Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen programokat lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat lehetne megszervezni legény- illetve leánybúcsúra, amelyek nem túl költségesek?

Figyelt kérdés
Kicsi városban élünk, nincs túl sok szórakozási lehetőség, és anyagilag sem vagyunk eleresztve, de egy kisebb bulit szeretnék szervezni. Nagy esküvő nem lesz, csak egy szűk családi/baráti kerti vacsora. Lehet, hogy a legény- és a lánybúcsú szervezése is rám hárul. Sosem szerveztem még, és nem is voltam lánybúcsún. Milyen programokat találjak ki? Kb. 4-5-6 főt érintene a legénybúcsú, és 5-6-7-et a lány, ezért nem szeretnék költséges programokat. Még van kb. 3 hetem. Nem tudom, mit lehetne ilyen kicsi társasággal, vagy érdemes-e, de már ha esküvőre, nászútra nem futja, nem szeretném, hogy ez az élmény is kimaradjon az életükből. :)
2014. ápr. 6. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

"de már ha esküvőre, nászútra nem futja, nem szeretném, hogy ez az élmény is kimaradjon az életükből"


Csak azért, hogy "divatozzatok", teljesen felesleges pénzkidobás.

Sokkal maradandóbb élmény lesz, ha helyette befizettek nászútként egy (olcsó) wellness hétvégére!!

2014. ápr. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ami jó vot, hgy kaptam feladatokat, és kérdőívetis..

Tehát a férjemet kikérdeztek, és elmondtak,hogy csak az a válasz helyes, amit ő mondtt, nem baj, ha nem is úgy volt;-)

Sokat dolgoztak vele a lányok, és ez nem isvolt költséges...nagyon élveztem..persze minden hibás válasz után büntiből inni kellett..

Serbtem neten ezekre jó ötletek vannak..

2014. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első, nem "divatozás" hanem "élmény" miatt. A búcsút elég költséghatékonyan ki lehet hozni, úgy tűnik. 2-3 napos wellness vagy hasonló hétvégék helyett jobban szeretnének lány/legénybúcsút.

Második, köszönöm, ez a kérdéses-kérdőíves nagyon jó ötlet!

2014. ápr. 17. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!