Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tüll menyasszonyi ruha vasalása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tüll menyasszonyi ruha vasalása?

Figyelt kérdés
Gondban vagyok, mert a ruhám a többszöri felpróbálás és ide-oda pakolás következtében gyürött lett. Inkább hullámosnak mondanám, tudjátok mire értem. A vasalót bírná, de ragasztva vannak rá a gyöngyök és a csipke, amit seperc leolvaszt róla. Ötletek mit tegyek? Valahogy ki tudnám szedni a hullámosságot?
2014. júl. 18. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

gőzzel, esetleg? fellógatod, és ha gőzölős a vasalód, alágőzölsz, közben húzod lefelé azt a részt, ahol gyűrött...


de én inkább keresnék valakit, aki ért hozzá, az a biztos.

2014. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy falun élek, és kisautónk van, amibe csak kettőbe hajtva fér a ruha. Tehát amíg hazahozom, kiszedem a nejlonból megint elhurcolt kinézete lesz. A gőzölgös dolgot megpróbálom. Illetve épp az előbb próbáltam, de nem tűnt túl hatásosnak. Viszont nem húztam az alját, úgyhogy mindenképp megpróbálom így is. A tisztítókban mivel vasalják vajon?
2014. júl. 18. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
A vasaló talpához azonnal hozzáragad a tüll.Gondolom gőzzel vasalják.
2014. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Otthol meg ne probàld!!!!mert akkar el is cseszheted...... vidd el szakamberhez aki ert hozza!!!szepen be teszed a ruhat qz autoba...m par perc alatt nem fog osszegyurodni!!!mert addig kiserletezel mig össze nem ėgeted!!!
2014. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt is megpróbálhatod, hogy felakasztod a kád felé és megnyitod a forró vizet úgy hogy a sugár ne érje a ruhát. Így nagyobb felületet ér a gőz.


Vastag törülközőn keresztül is meglehet próbálni kivasalni, bár ezt én még nem próbáltam csak hallottam róla.


Viszont közvetlenül semmiképpen nem érdemes, csak összeolvadna az anyag.

2014. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Közvetlenül rajta is próbáltam, állítható hőségű és jó minőségű vasalóval nyugisan lehetett működni rajta. Persze egy nagyon alsó tüllréteg icipici részén próbáltam, aztán látva, hogy nem ragad rá vittem tovább. A gond a felső réteggel van, ezt már nem tudom vasalni, mert mindenhova pici átlátszó gyöngyöcskék vannak ragasztva, ezt pedig leolvasztja a vasaló.
2014. júl. 18. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a tüllt nem szabad vasalni, max nedves ruhán keresztül.

Hülye ötlet, de én a gyűrődős ruháimat is így szoktam:

Akaszd fel valahova, és permet spriccelővel vizezd be, majd hagyd, hogy kilógja magát.

2014. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha bírja a vasalót, akkor én is nedves törülközőn keresztül próbálkoznék, csak "kifordítva", vagyis ne a gyöngyös oldal legyen felül, egy kis, nem feltünő részen, ahol csak pár gyöngy van, hogy hogy bírja. AMúgy nem kell hajtogatni, akaszd egy vállfára a kapaszkodóra hátul,és terítsd el az ülésen :)
2014. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!