Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomi (katolikus) esküvőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomi (katolikus) esküvőre,54 éves, karcsú hölgynek, (első házasság) ill.2 koszorúslányának (28 & 32 év) milyen stílusú menyasszonyi ruha illik és mi az ízléstelen ezen korban?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 23:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%

Ízléstelen a habos-babos hófehér abroncsos ruha.


Egy pasztel vagy ekrű kosztümöt tudnék elképzelni.


A köszorúslányoknak elég, ha csak hasonló ruhában vannak, de ne öltözzenek túl téged.

2014. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

Én egy szép estélyi ruhát választanék, pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Mondjuk én utálom a kosztümöket, szerintem nincs olyan ember, akinek jól állna :D


A lányoknak esetleg valami koktélruha boleróval.

2014. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
54 évesen az estélyi kicsit kiszeltündésen hat.
2014. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Amiket belinkeltem, azok "örömanya" ruhaként vannak hirdetve, szóval elvileg 40-es 50-es hölgyeknek lettek szánva :) Kiszel meg inkább nagy abroncsos báli ruhákban parádézik, azt én sem ajánlanám jó szívvel....
2014. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a 3. és a 4. kimondottan jó lenne, ha a kérdezönek tetszik.

Lehet akár fehérben is, de a linkekhez hasonló mérsékelt fazonnal, a "hagyományos", abroncsos, csupa tüll meg fodor szerintem mevetségesen hat egy nem egészen fiatal nön.


A koszorúslányoknak is valami hasonló, kicsitt visszafogottabb ruha illene, de ök a koruk miatt szabadabban választhatnak.

2014. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%

Karcsú és magas, vagy jól ápolt és karbantartott hölgy esetében nagyon jól mutatna az estélyi stílusú, hosszú ruha, lágy esésű anyagból, nem fényes anyagból.


Nagyon szép a brokántmintás vagy brokátból készült kiskosztüm - és igen, van akin kifejezetten jól áll! -, ha nagyon szép a szabása. Ehhez nagyon szépen passzolt egy tűpettyes fehér fátyol és egy kalapka, kesztyűvel és a hozzá illő cipővel. A szoknya hossza legalább térdig érjen, mert minél idősebb egy nő, annál jobban látszik a kora a térdén (kivéve, ha havonta plasztikáztatja magát).

Van olyan verzió is, hogy egyberuha, miniruha típus, kosztümkabáttal.


Nézd meg pl. a www.bunte.de lapot, és vegyél példát a Royality-ról. Ők olyan klasszikusan és stlílusosan öltözködnek, hogy onnan nagyon sokat lehet tanulni.


A koszorúslányok hasonló stílusú ruhát kapjanak, mint a menyasszony (a kalap+ fányol esetén az nem kell nekik), de más színben.


Egyébként nem akarlak megbántani, de 50-es ember házassága esetén - akárhanyadik is - nagyon ritkán szokott tanún kívül koszorúslány megjelenni. Vagy mert nem szokás, vagy mert ízléstelen, ezt nem tudom, de tény, hogy még soha nem láttam és nem húszéves vagyok.

2014. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Habos-babos királylányos, na, az szerintem ízléstelen 54 évesen. A belinkelt ruhák nekem pl. tetszenek, de én se vagyok kosztümpárti, az számomra inkább olyan üzletasszonyos.

De ha a menyasszony szereti a kosztümöt, akkor válasszon olyat. A lényeg, hogy a válla ne lógjon ki (kosztümnél mondjuk ez esélytelen) a templomi esküvő miatt.

2014. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Én olyasmit vennék fel szabását tekintve, mint Katalin hercegné ruhája volt, csak egyszerűbb aljrésszel. A felsőrésze nagyon szép csipkés volt, így a karokat, dekoltázst takarja, ami szerintem ebben a korban már illendő. Az összhatás viszont nagyon ünnepélyes és elegáns volt, én ebben arányban indulnék el.
2014. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
3%

Én nem vennék hosszút, inkább egy jobb szabású világos nyári ruhát (nem mintásat).

[link]

[link]

2014. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Az utolsó által belinkeltek 20 éves lányra valóak..
2014. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!