Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vintage stílusban jártas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vintage stílusban jártas (volt) menyasszonyok, házasulandók. Ilyesmi ruhát hol találok? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Hasonló ruhát szeretnék (térdhosszúságú, csipkeujjú, egyszerű vonalvezetésű), Magyarországon, nem ennyire horror áron. Tudtok olyan konkrét szalont ajánlani, ahol érdemes próbálkozni?


Köszönöm.


2014. júl. 19. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ilyet nem érdemes bérelni. Sokkal olcsóbban kijössz, ha veszel csipkeanyagot, és megvarratod. Nem egy bonyolult szabásminta. Ha elhallgatod a varrónő elől, hogy menyasszonyi ruha lesz, és sima nyári alkalmi ruhaként készítteted, tutira nem fog vagyonokat kérni. Általában a "menyasszonyi ruha" ténye az, amitől sok pénz kezd el csillogni a szolgáltatók agyában.
2014. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, és is arra gondoltam, hogy megvarratom, csak előtte szeretnék megnézni valami ilyesmit "élőben". Az eltitkolós tippet is hallottam már, ezek szerint tényleg bejön. :)
2014. júl. 19. 11:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Én 2 hónapja varrattattam a ruhámat, 70 ezerből kijött, és hosszú volt, abronccsal, alsószoknyával.


A felső csipkből volt (hosszú ujjú), 16 ezerért vettem meg a csipke méterét, a teljes felsőhöz 1m 20 cm kellett. Szerintem ezt a ruhát bármelyik varrónő megvarrja, csak ahogy az első is írta, kamuzni kell kicsit ;-)

2014. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ilyen sokba kerül a csipke? :O


Én nemrég vettem 3000 forintért egy csodás krémszínű csipkés ruhát egy turiban, most már bánom, hogy már volt rajtam, mert simán jó lett volna az esküvőre is, ilyen csipkeárak mellett :D :D

2014. júl. 19. 12:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem olcsó, ha rendes csipkét szeretnél... volt olcsóbb is, de az úgy nézett ki mind egy függöny :-P Bár lehet érdemes lenne körülnézned a méterárú boltokban, hátha találsz olcsóbban :-)
2014. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ez majdnem ugyanolyan, és 100 dollár+szállítás. :) Ez olyasmi oldal mint pl. a Bornprix,vannak ott értékelések is, elég jókat írnak róla. :)

[link]

2014. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jaj de bájos ruha! Még nem is láttam ilyet.

Nagyon tetszik!!!


Már olyan unalmasak a szokásos, pántnélküli, abroncsos, habos-babos ruhák...

2014. júl. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is varrattam a vintage stílusú ruhámat, csak az ujjai voltak (3/4-es) csipkéből, meg az aljára rárakás. Nehéz szép csipkét találni, és nagyon drága. Amennyi nekem kellett több, mint 11 e Ft volt, de bérelni sehol sem tudtam volna hasonlót, és így is olcsóbb egy átlag bérlésnél (sokkal). Viszont az eltitkolásnál még jobb, ha ismerősön keresztül keresel nem drága és ügyes varrónőt.
2014. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a linket, nagyon tetszik ez a ruha is!

És ez már elfogadható áron is van. :)


Nekem csak azért volt meglepő ez a magas csipkeár, mert kész csipkés ruhákat az anyagár töredékért lehet venni. Nem gondoltam bele a tömeggyártás előnyeibe.

2014. júl. 20. 17:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Na hogy döntöttél végül? Varratsz, vagy megrendelted a ruhát, amit linkeltem? :)

(nekem is nagyon tetszenek az ilyesmi ruhák, bár én majd a jövőben hosszú ruhában szeretnék megesküdni, de a csipkéért én is odavagyok)

2014. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!