Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hova menjünk nászútra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk nászútra?

Figyelt kérdés

Az esküvő szeptember végén lesz, olyan helyre szeretnénk menni, ahol akkor még meleg lesz, de nem szeretnénk túlzottan sokat költeni. Mindenképpen tenger vagy óceán partra terveztünk menni. Néztem már Madeirát, az nagyon tetszett, de más ilyen sziget, esetleg kisebb sziget vagy eldugott hely, bármi ami szép, természetközeli... Ha valaki tud konkrét helyet, árat, akár Madeirán vagy bárhol, tök jó lenne!

Ha lehet, akkor minden helyhez írjatok legalább egy hozzávetőleges árat, szállás (+esetleg repülő) legalább nagyságrendileg (100, 200, 300 ezer...)! Nagyon megköszönném! :)



2014. júl. 22. 13:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%

Szia !

Mi esküvőnk októberben volt . Mi mallorcán voltunk . A repülő mi bécsből mentünk nekünk az közelebb van,és olcsóbb volt így jött ki olyan 156000 ft volt a repülőjegy, és a nászút pedig a szállás 198ezer :)

a hotel gyönyörű volt. [link]

2014. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki értelmeset válaszolt! :) Érkeztek jó ötletek, 6-os: megnéztem az utazási irodát, írtam is nekik, tényleg nagyon jónak tűnik! A többieknek is köszi mégegyszer! Várok azért még ötleteket! :)
2014. júl. 23. 10:45
 13/24 A kérdező kommentje:

Beszéltem ezzel az utazási irodával, nagyon rendesek és kedvesek voltak tényleg! De csak nagyon drágán vannak utak, ezekre az egzotikus helyekre!

Esetleg közelebb valaki valamit? Ahova nem annyira sok a repülőjegy?

Az a baj, hogy nem a szokásos nyaralóhelyeket szeretnénk, mint Mallorca vagy Málta... hanem esetleg kisebbet vagy nem felkapottat, de ami szép! :)

Bár Szardínia eléggé ismert, mégsem annyira felkapott, de gyönyörű, de ha jól tudom oda nem megy közvetlen járat... ezért drágább... bár ahova nem mennek olyan szervezett utak, és nem a felkapott kategória gondolom mind drága lesz! :(

2014. júl. 25. 13:50
 14/24 anonim válasza:
33%
8.ker szerintem jó hely
2014. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi voltunk (ugyan nem nászúton) a Kanári szigeteken, azon belül Grand Canaria-n. Gyönyörű szép hely, bármikor visszamennék.

Árat nem tudok mondani, mert egyrészt 4 éve voltunk, másrészt a Best Reisen-el, ami tavaly csődbe ment.

2014. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Máltánál kisebbet? Akkora az egész, mint Budapest fele, ennél kisebbet nem tudok, ahova még normális méretű repülő is le tudna szállni. :)
2014. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazából erről nincsen tapasztalatom, de egyik ismerősöm, már évek óta így jár nyaralni. Az a lényeg, hogy kibérelnek egy hajót, ilyen yacht szerűséget, de nagyon szuper, gyönyörű mindennel fölszerelt, és 1-2 hétig amíg oda vannak gyakorlatilag azon élnek. Mehetnek vele össze-vissza, kikötnek itt-ott szétnéznek, kirándulnak. Semmi hajós tapasztalata nem volt ismerősömnek, de azt mondta semmi probléma nem volt ebből, nagyon egyszerű volt irányítani.

Ők főleg Franciaországba és Spanyolországba járnak, de nézz utána biztos sok ilyesmi lehetőség van.

2014. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
16-os, Máltánál nem kell kisebb,csak egybe írtam az egészet, szóval olyan helyet szeretnénk, ami nem olyan felkapott, mint Málta vagy Mallorca, és valami szigetet szerettünk volna, vagy kicsi szigetet, vagy valami tényleg szép helyet... :)
2014. júl. 25. 14:31
 19/24 A kérdező kommentje:
17-es az ilyen nagyságú hajóhoz vagy Jaht-hoz már jogosítvány kell... nekünk meg az nincs :)
2014. júl. 25. 14:32
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
a yachtos témára visszatérve, barátnömék is ugy nyaraltak Martiniquen. ilyenkor "bérelnek" egy -kapitányt is :-) aki vezeti a hajot
2014. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!