Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom munkája miatt csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom munkája miatt csak télen tudunk menni nászútra. Szerintetek hová menjünk? Àlmom, hogy elmenjek egyszer Kanadába vagy Braziliába de túl drága a repülőjegy.

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem teljesen mindegy hol nem mentek ki a szállodából.



Ezt itt olvastam azóta ezt válaszolóm.

2013. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Menjetek Madeirára. Gyönyörű, és megfizethető ára van (kb. 200ezer fejenként).
2013. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
A Balaton is szép télen.
2013. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Télen Svájcba, még ha nem is síeltek, csodaszép kis falucskák vannak, viszonylag olcsó hotelekkel (Tripadvisoron nézz körül) nem tudom, megy-e fapados, de Swissel sem olyan drága.
2013. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. aug. 26. 18:12
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Ausztriában is nagyon szép helyek vannak, és nincs is messze. Vannak last minute ajánlatok a neten, nézzetek szét, egészen messzire is el tudtok utazni jó áron.
2013. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Mi fér bele anyagilag? Mekkora az összköltségvetés?


Én télen szeretnék majd Afrikába menni valamelyik évben pl., oda nem olyan vészesek a repülőutak (bár országfüggő). Vagy ha kifejezetten téli vakációra vágytok, akkor Norvégiát, Finnországot és Svédországot nagyon tudom ajánlani, 2 éve Svédországban voltunk, gyönyörű télen is. Repülőjegyek pedig fapadossal is vannak, így minimális áron megoldhatóak (az összes skandináv államba). Oroszország is érdekelne télen engem, valamiféle körutat szívesen terveznék arra.

2013. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Összesen kb 200000 forintot szánnánk rá.
2013. aug. 26. 21:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Ausztria nagyon szép, télen különösen, és az egész jó árban lenne.
2013. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!