Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hova menjünk nászútra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk nászútra?

Figyelt kérdés

Az esküvő szeptember végén lesz, olyan helyre szeretnénk menni, ahol akkor még meleg lesz, de nem szeretnénk túlzottan sokat költeni. Mindenképpen tenger vagy óceán partra terveztünk menni. Néztem már Madeirát, az nagyon tetszett, de más ilyen sziget, esetleg kisebb sziget vagy eldugott hely, bármi ami szép, természetközeli... Ha valaki tud konkrét helyet, árat, akár Madeirán vagy bárhol, tök jó lenne!

Ha lehet, akkor minden helyhez írjatok legalább egy hozzávetőleges árat, szállás (+esetleg repülő) legalább nagyságrendileg (100, 200, 300 ezer...)! Nagyon megköszönném! :)



2014. júl. 22. 13:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad az, hogy nem felkapott? Mert amikor mi ott voltunk, kb. senki nem volt ott rajtunk kívül néhány kanadai és holland nyugdíjasnál, akik a parton festegettek vagy napoztak. Tehát a nyugalom így utószezonban kb. mindenhol adott, mert már iskolában vannak a gyerekek, kamaszok, egyetemisták, így családosok se mennek ilyenkor sehova. A nászutak többsége sem ilyenkor van, szerintem nagyjából az összes, amúgy zsúfolt nyaralóhelyen ilyenkor nyugalom van.


Ha az a szempont, hogy olyan helyre menjetek, amit kevesen ismernek, akkor meg jól utána kell járni, hogy mik az ilyen helyek, én is csak az ismertebb nyaralóhelyekről tudok.

2014. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ja, és amit még mindenképp nézz meg a tervezés elején, megy-e oda egyáltalán szezonon kívül repülőjárat. :) Én is a napokban nézelődtem, hova tudnánk menni ősszel, és pl. a fapadosok egyáltalán nem is mennek nyaralóhelyekre szeptember végétől. Ami meg nagyobb cég, ott átszállásos utak lennének, amik többször annyiba kerülnek... Szóval a sok előnye mellett hátránya is van sajnos az utószezonnak. :(
2014. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Ja, ha bérelnek hozzá kapitányt, akkor ok! :) De az úgy szerintem ugyan olyan drága mint egy sima utazás, nem? Hajóbérlés, kapitány, kaja, itt ott megállni...


A nem felkapottat úgy értettem igen, hogy kevésbé ismert!


Igen az a baj, hogy eleve, ahol ilyenkor még jó idő van drága, annak még nem néztem utána, hogy mikor hova hogy mennek gépek! :S

2014. júl. 26. 10:13
 24/24 A kérdező kommentje:

A kanári szigetek egész megfizethető árban van még, Tenerife, Maspalomas... szép helyek!

Járt már valaki arra? Elsősorban Maspalomas érdekelne ebből a szempontból, arról még nem nagyon hallottam, Tenerife ismertebb, arról több mindent tudok... Árban tudja valaki, hogy hogy alakulnak? Mondjuk egymáshoz képest is...

2014. júl. 28. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!