Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőre (ha szükséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőre (ha szükséges volt) te mennyit fogytál, mennyire voltál elégedett a külsőddel?

Figyelt kérdés

1 év múlva lesz az esküvőm, és szeretnék belekezdeni egy ésszerű diétába, mozgással kombinálva.

A célom, hogy abszolút formába kerüljek, mert szeretnék csinos menyasszony lenni.


Az a típus vagyok, aki ha bármilyen fotón visszanézi magát, teljesen el van képedve, hogy hogy néz ki.

Ezen szeretnék változtatni....


Köszi a válaszokat!



2014. júl. 23. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Hány kiló vagy, mennyit kell fogyni? Nem akarlak stresszelni de életed egyik legfontosabb napja szóval hajrá :)!!!

Egy év sok idő, csak el kell döntened fejben!

Én azt javaslom,

-étkezz diétásan,

-kerüld szénhidrátokat amennyire lehet

-sportolj valamit hetente párszor pl bicikli, tempós séta, kocogás.

-Igyál sok ásvány vizet csavard bele egy fél citrom levét, igyál még valamilyen fogyi teát mert jól méregtelenít.(Tök mindegy milyen sima Herbária is jó) Tuti biztos az eredmény, én 12kg-ot fogytam így 2,5 hónap alatt és egyáltalán nem kellett semmiféle sanyargatás, paleo, update meg sorolhatnám a többi marhaságot !

2014. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok, 170 cm, 73 kg jelenleg. Kb 60 kg szeretnék lenni. Igazából most sem nézek ki 73-nak, mert elég arányos alkat vagyok, de azért van mit fogni rajtam.

Nem szeretnék vékony lenni, inkább formás, nőies.

Egész életemben harcoltam a kilókkal, már alsós koromban volt feleslegem, és egyszer az életben szeretnék igazán jól kinézni, ez pedig az esküvőm lesz! :)


Igen, én is ch minimalizálásban látom a megoldást, a paleo nekem sem tetszik annyira, mert nagyon radikális. Talán az update egy kicsit normálisabb. Persze mindegyik a ch csökkentésre épül.

Szeretnék eljárni aerobik órákra, mert motivál, ha csoportos edzés.

2014. júl. 23. 16:36
 3/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok a szép eredményhez, ez nem semmi!!!! :)

Megkérdezhetem a magasságod, és a kezdő súlyod?

2014. júl. 23. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én májusban kezdtem el "harcolni", hogy áprilisra formába kerüljek :) 165 cm vagyok, 65 kg-ról indultam és 55 a cél (alá párom nem enged, mert voltam 50 is, és szerinte az már gebe)

Nem diétázom, csak heti egyszer járok el zsírégető tornára. A mérlegen a változás nem látványos, mert "csak" 2 kilót adtam le, de az alakomon látszik a javulás. Tehát ha ilyen tingli-tangli módon is lehet fogyni, akkor tudatosan tök simán menni fog.

2014. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia! Én szerettem volna, legalább 15-öt fogyni, több is elfért volna, végül csak 7 ment le. Aztán úgy voltam vele, hogy ne csak az esküvőre kéne lefogyni anyukám, úgyhogy nem sanyargattam többet magam. Csodás esküvőm volt, a végére már nem is érdekelt hogy nézek ki, mert annyira jól éreztem magam én is és mindenki, és azóta is azt hallom vissza, hogy szép esküvőnk volt :D
2014. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ah ne viccelj simán lefogyod! :)

Én 160cm vagyok 68kg voltam de szerencsére rajtam sem látszott hogy annyi vagyok, viszont most iszonyúan jól érzem magam és a közérzetem is komfortosabb hogy vékony vagyok:)!

Sok sikert Neked is :)

első válaszoló

2014. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Én hülyeségnek tartom, hogy valaki az esküvője miatt diétázik, fogyókúrázik, bármi.


Az a mi napunk. Elvileg közeli rokonok, barátok vannak meghívva, akkor minden felszíneskedni műkörömmel, sminkkel, lefogyással, hajfestéssel stb. ha ezeket egyébként a hétköznapokban nem tartom fontosnak? Kit akarok becsapni ez esetben magamat vagy a vendégeket?


Nekem is jövőben lesz az esküvőm,dekifejezettenfogok ügyelni arra,hogy ne váltson ki visszatettszést azahogyan akkor kinézek és a hétköznapi énem közötti különbség...


24-N

2014. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3 kg-ot, de nem olt köze az esküvőhöz

soha nem állnék neki fogyózni egy esemény miatt.. magamért igen.. azért hogy jólérezzem magam, azért hogy tetszek magamnak...


emiatt nem hagyom magam elhízni (nem vagyok edzett testű, nádszál lány!)

ameddig jólérzem magam a bőrömben nem változtatok, ha nem, akkor változtatok...



ne a menyasszonyság ténye miatt hozd formába magad


sok szerencsét, és kitartást hozzá



egyébként nekem is célom még 6 kg jobban érezném magam (175 cm vagyok tehát 5-6 kg nálam nem oylan sok)

2014. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem fogyóztam az esküvőmre. Mindig testes voltam, nem akarok a nagy napon másnak látszani, mint ami vagyok. Persze nem vagyok elégedett így magammal, így azért folyamatosan tervben van a dolog, de eszemben sincs azért fogyni, mert na esküvőm lesz.
2014. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"soha nem állnék neki fogyózni egy esemény miatt.. magamért igen.. azért hogy jólérezzem magam, azért hogy tetszek magamnak...


Ahogy írod, jól akarom érezni magam, szeretném, ha szép formás lennék!


Természetesen aztán is szeretném tartani a súlyt.

Egy volt munkatársnőm fogyott le az esküvőjére, nagyon motivált volt. 1 év alatt 40 kg-ot fogyott, ami szinte hihetetlen, és álomszép volt az esküvőjén.

24 évesen, amikor még el volt hízva, akár kinézett vagy egy jól ápolt 40-es nőnek, de lefogyva egy fiatal lányt láttunk.


Szerintem az én 12-13 kilóm, nem lesz egy drasztikus változás, csak igazán csinos leszek, bármilyen ruhát felvehetek.

2014. júl. 23. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!