Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sogornom nagyon megbantott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sogornom nagyon megbantott. Mit tegyek, hogy ne erdekeljen es folytassam a szervezest a nelkul, hogy eszembe jutna?

Figyelt kérdés
Jovendobli sogornom elej eros szemelyiseg, odamondos. En nem, es bizonyos helyzhetekben nem is tudom kezelni a viselkedeset. Megmondtuk neki, hogy hanyadikan lesz az eskuvo. "Nem, nem azt at kell tenni, mert neki aznap ceges bulija van, ami nagyon fontos." Parommal kerdeztuk, hogy de gondolom az eskuvo bizonyara fontosabb neki. "Hat fontos, csak...nem tudom, ha nem rakjatok at, akkor en nem tudok elmenni, bocs." Hivatkozott tobbek kozott arra, hogy taplok vagyunk, mert nem beszeltuk meg vele, hogy hanyadikan lesz, es taplok vagyunk azert is, mert nem vagyunk tekintettek az o programjara. Ekjott az a ritka pillanat, amikor en is megemeltem a hangom, mondvan, hogy gusztustalan, hogy egy ceges sutogetes fontosabb neki, mint az occse eskuvoje,jobb is ha nem jon el stb. Kesobb ebben a beszelgetesben el kezdett turkalni a zsebunkben, hogy minek koltunk annyit amennyit, hogy biztos en miattam, mert mindig a lanyok akarnak nagy eskuvot, hogy ne siessunk, mert meg nem is ismer engem annyira(a sogornom engem). Gondolom ezekre rajatszhat az is,hogy nem reg dobta ki az exe. Ez utan grimaszokat vagva hadonaszva szidta a templomot meg a lagzi helyszint, hogy de sz.r meg nagyzolunk stb, mikozben a varoshazan is de szep eskuvot lehetne stb. A bajos az egeszben az, hogy o lenne az egyik koszoruslany is. En lelptem ebbol a vitabol, fel orara ra irt egy smst, hogy sajnalja, termeszetesen eljon, segit amiben akarom. Mondtam neki, hogy vannak szituk, amikor jobb lenne csondben maradni marcsak udvariassagbol is, mert en is tamogatnam akarmibe is fog bele. "Fogadj el igy, ami szivemen a szamon, nem fogom visszafojtani a gondolataimat, csak, hogy ne bantsak meg senkit." Bar az egesz csalad egyet ert abban, hogy most hallgatnia kellet vna, tovabbra is koti ez ebet a karohoz, ezert mondtam neki, hogy inkabb ne segitsen semmiben, mert jokedvu szeretnek lenni, mind a szervezes alatt, mind az nagy napon. Mondtam neki, hogy en meg azok koze a naiv emberek koze tartozom, akiknek fontos a csaladi beke es az osszetartas, akik nem egymas mellett ulve a telefonjaikat nyomkodjak(pedig 26 vagyok es nekem is okostelefonom van). akiknek fontos az, hogy a csalad osszeuljon es egyutt vacsorazzon vagy akinel magatol ertodo, hogy orulunk a masik oromenek, es nem akarjuk azt tonkretenni. Erre annyi volt a valasz, hogy gondoljam at azt amit irtam...A paromnak is nagyon rosszul esett, hogy a sajat testvere kepes lett volna lemondani az eskuvojet, mert forditott esetben o is lemondott volna barmit ha a tesoja hazasodik(gondolkodas nelkul). Tudom, hogy gyerekes, es le kene carnom, de annyira idegesit meg mindig, hogy legszivesebben osszetornek valamit. Mi a velemenyetek?

2014. júl. 29. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőd egy tapló. Ennyi.
2014. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én sógorom 2 éve lek*rvázott...nem volt rá oka, csak bedühödött rám, azóta most beszéltünk először egy vakkantásnyit, de továbbra is gyűlölöm
2014. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Minden családban vannak hülyék.


Ha fontos neked a család, akkor ezt tudomásul kell venned, és felül kell emelkedned rajta. Csak így tudsz összetartani egy családot. Ha beállsz a sorba fújni a másikra (ez fontosabb neki, meg amaz fontosabb neki stb stb), akkor ugyan olyan leszel mint ő.


Szabad akarat van. Ha neki az a fontos, akkor a céges bulira megy.


Ha meg már bocsánatot kért és segíteni akar, akkor meg mi a probléma? Segítsen. Bocsáss meg neki. Ha tényleg fontos a család, akkor nem sértődsz be a bocsánatkérés után.

2014. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem a sógornőd esküvője, szóval minek is lennél tekintettel az ő határidőnaplójára.

Illetve kérdés, hogy a lagzi arról szól, hogy a rokonok jól érezzék magukat, vagy arról, hogy ti házasodtok, és aki akar, részt vehet rajta? Mert, ugye, nem mindegy. Ha a sógornőd céges buliba megy, akkor menjen oda, ettől még az anyakönyv-vezető és a pap is össze tud adni titeket.

2014. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Nézd, én 2 dolgot tanácsolok : 1. Próbálj magadban béjét teremteni, akárhogyan is viselkednek mások. egyszerűen ne engedd meg senkinek, h kibillentsen ebből a boldog készülődésből. 2. Ha azt érzed, h összetörnl valamit, törj össze valamit! Egész komolyan. ( Tapasztalatból mondom - és valami egészen fantasztikus érzés volt )
2014. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A sógornőd nem egy erős egyéniség, hanem egy erős egyéniségnek LÁTSZÓ agresszív, bunkó, önző, mindenkin átgázoló durva buta hisztérika. Még most a helyén kell tudni kezelni és helyre KELL!!! tenni, különben teljesen rád fog telepedni.


Nézd: a ti esküvőtök, ugye? RÓLATOK szól az egész nap. NEKTEK örül minden ember, hogy összeházasodtok.


Ez a lényeg. Aki nem ezt tekinti szem előtt, és nem ehhez ALKALMAZKODIK, az menjen haza vagy a céges bulijába. Pont.


Húzd meg a htáraidat, és ne engedj, mert az iylen emberrel szemben, mint a leendő sógornő(és nyílván az anyós is ilyen fajta) csakis keményen és egyenesen lehet bánni. Akkor is, ha a családi béke bánja. Ugynais nem családi béka az, ahol egy ember ugráltat körbe-körbe egy rakás másikat, és mindneki kussok, behódol, "jajcsakhogy a családibékemegmaradjon"-alapon.


Sok boldogságot! :)

2014. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
sorry: családi béke... és a többi elütésért is bocs, nagyon kimerült vagyok.
2014. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A drágalátos sórornőd nem érdemli meg,hogy ezen rágódj.Fejezd be az agyalást,és foglalkozz az esküvőszervezéssel inkább!Ő meg oda megy,ahova akar.
2014. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a sógornőddel, meg senki mással aki leszólja a terveiteket.

Az a lényeg, hogy NEKTEK KETTŐTÖKNEK MEGFELELJEN, és ha Ti boldogok lesztek a nagy napon, hidd el, hogy senkinek nem fog eszébe jutni, hogy bármit kritizáljon utólag.

Ja ezek után a sógornőmet eszembe nem jutna koszorúslánynak kérni.

2014. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezek után nekem biztos hogy nem lenne a koszorúslányom és a szervezésben sem kérném a segítségét. Megkapná a kis meghívóját. Ha eljön eljön, ha nem nem. Utóbbi esetben csak magáról állítana kis szegénységi bizonyítványt, ha a rokonságban elterjedne, hogy mi miatt nem jött el a saját testvére esküvőjére.
2014. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!