Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tengerparti esküvő szervezést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tengerparti esküvő szervezést ki vállal? Alacsony költségvetésből 2+6 főre.

Figyelt kérdés

Szűk családi körben szeretnénk kimondani az igent külföldi tengerparton Horvátországban, odautazás egyénileg történne, gyűrűt+ruhát is vinnénk, csak az ottani szervezést bíznám valamilyen cégre. 1 hetes üdüléssel egybekötve a "6 fős násznéppel"

Valakinek volt hasonló élménye? Esetleg tudnátok ajánlani aki vállal ilyet? Milyen határidővel szokták? Ha még a héten megrendelnénk, szeptemberig összejönne?



2013. júl. 16. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy te miért nem tudtok? bementek egy utazásiirodába vagy GOOGLE és megnézitek milyen lehetőségetek lenne szállás. Lefoglaljátok a hétre, minden főnek. Gondolom 8 főre nem akartok éttermet bérelni, bármilyen étteremben lesz 8 hely.

Táncolni meg gondolom nem nagyon akartok 8 fővel.

2013. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, leginkább az anyakönyvi hivatalos része igényelne segítséget. Ha nem találsz segítséget, a budapesti horvát nagykövetségen érdeklődj, szerintem ők tudnak biztosat.
2013. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

#2 a A budapesti horváth nagykövezség a magyarországi horvátok érdekképviseletét látja el, és nem a horvátországban házasodni akaró magyarokét!


Kérdező, mivel mindketten magyarok vagytok, ezért bárhol is legyen az esküvő, a magyar családjogi trv. vonatkozik rá. Szóval menj be az illetékes anyakönyvi hivatalba, és ott érdeklődj, hogy mi ennek a menete!

2013. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3, ez alapján írtam:

[link]


Itt mindenféle hasonló helyzettel kapcsolatos kérdésre (vízum, munkavállalás, TB, határátlépés stb.) azt írja az oldal, hogy a nagykövetségen és a konzulátuson lehet érdeklődni. Ez alapján gondoltam, hogy a kinti házasságkötésről is ők adnak felvilágosítást.

2013. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ha kiosztásnak tűnt, amit írtam neked!

Sajnos, végigjártam a hadak útját a konzulátusokkal, mikor nekem volt az esküvőm, és sajnos az a tapasztalat, hogy a magyarországi külképviseletek nagyon flegmák. Nagyon kényesek arra, hogy mi a kompetenciájuk.

2013. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, valóban inkább a papírozás része érdekel, illetve a hivatalos eljárás. Közben kaptam 3 esküvőszervezőtől is ajánlatot, köszönöm nekik is, válaszolni fogok hamarosan :)
2013. júl. 17. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:
És azt lehet tudni, hogy mennyiért vállalnának egy ilyen esküvőt? Mert mi is tervezünk ilyet, igaz csak jövőre, és bár mi nem Horvátországba tervezzük, hanem egy kicsit messzebb, de kiindulási pontnak jól jönne. :))))
2013. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!