Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit költöttetek dekorációr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költöttetek dekorációra az esküvőn?

Figyelt kérdés
Próbáltatok valami új elemet bevinni, ami másnál még nem volt? Tippek? Ja és a körülbelüli összeg mellé érdekelne az is, hogy hány fő volt.
2014. júl. 30. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
90 főre volt terítve, a dekoros 65 ezret kért (nekünk ebben volt az asztalterítő+szoknya, székszoknya, hátunk mögé világító függöny, oldaldekor és a kinti/ bejárati rész díszítése). A többit mi csináltuk (pl ültetőkártya és benne az ajándék, menüpapír...) Pl az ültetőkártya nálunk nem volt a megszokott, a netről néztem ki egy szmokingos megoldást (csak nálunk nem fekete fehér volt, hanem színnel harmonizáló) amibe bele tudtuk tenni a köszönőajándékot.
2014. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Nàlunk a meghìvótól kezdve a szalvétagyűrűig mindent én csinàltam, így alapanyagàrban volt, 90 főre, 10ezer alatt.
2014. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Extra dekoráció nem volt.

Az asztalokon volt fehér abrosz pezsgőszínű aszalközép és szalvéta, menühenger pauszpapíron mécsessel - étterem biztosította.

Kértünk még az asztalokra kis virágcsokrokat a virágostól (8*2500 FT)

Volt még 3 oszlop fehér muszlinnal bevonva, arra kértünk borostyánt színes virágokkal 3*2500 FT

Az ültetőkártyát mi csináltuk pezsgőszínű kartonra, kb. 3000 FT

Volt mögöttünk egy fényfüggöny 7000-ért, és csokiszökőkút gyümölcspálmával, de ezeket én nem a dekorációhoz számolom, hanem a desszerthez.

2014. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

65.000,- volt virágokkal együtt, Balaton parti szállodában, 2012-ben, 110 főre. Benne volt 2 terem díszítése (nem nagy cucc, csak a plafonon), menya csokor, dobó csokor, szülőköszöntésre 10 szál virág, 4 kitűző, 1 asztaldísz, 1 kocsidísz, asztali vázákba kb. 15 szál virág, asztali futó.

Ezen kívül mi csináltunk:

[link]

pom-pom:

[link]

szatén gyorsmasnikat tűztünk a föggyönybe, félbevágott dugókba raktuk az ültetőkártyát:

[link]

[link]

[link]

2014. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néhány tízezer ráment a dekorációs elemek megvásárlására, ami aztán nem lett feltéve, így dekoráció végül nem volt.
2014. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eredetileg 55 főre volt számolva, 78000-t kért a dekoros. Ebben benne volt székszoknya, főasztal, díszek, virágok, külső helyszín, csokrok, kitűzők, asztaldíszek, ültetés. Sőt, ha kértük volna, még a templomot is feldíszítette volna illetve menükártya is lett volna, de azt már nem kértük.
2014. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi 90-en voltunk, az árajánlatot 150.000 ft-ra kaptuk, végül 110 lett. Nekünk elég extrém színösszeállításunk volt, ami másnál még nem (a mi dekorosunknál), pink és fekete. Modern formák voltak, nagyon szép, de nem éppen hagyományos asztali dekorációkkal, fekete szalvétával. Mögöttünk fényfüggöny volt (bár ez nem ritka szerintem). Az egész nagyon szép volt, először aki meghallotta a fekete színt, egyből rosszul lett....aztán végül mindenki el volt ájulva (jó értelemben) a dekorációtól :)
2014. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, tudnál esetleg képet feltenni? Nagyon kíváncsi lettem a fekete-pink kombinációra!
2014. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fekete-pinkes vagyok :) sajna még nincsenek képeink róla, de amint lesz, küldök a dekorról privátban.
2014. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!