Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Uszályos menyasszonyi ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uszályos menyasszonyi ruha kinti helyszínen?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, akinek van ebben már tapasztalata, hogy az uszályos ruha (ami gyönyörű ugye) mennyire passzol kinti helyszínre? Nem lesz kényelmetlen? Nagyon fogom félteni, hogy koszos lesz az alja... Amúgy megvan már minden, csak az esküvő előtti aggodalom maradt :)

2014. júl. 30. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy koszos lesz. Különösen akkor,,ha esni fog az esö.
2014. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem uszalyos volt, kinti eskuvovel. Koszos lett, sajat ruha volt, igy gondoltam berakom a mosogepbe, lesz ami lesz. Es makulatlanul tiszta lett, semmi szakadas, semmi huzodas, pedig egy parkban voltunk, huztam rendesen :) egyebkent kolcsonzesnel ez benne van hogy koszos lesz, plane egy uszalyos. Egy szalon sem varja el, hogy tisztan vigyed vissza.
2014. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Koszorúslány voltam egy barátnőm esküvőjén, neki uszályos ruhája volt kinti helyszínen.


Nagyon szép volt, de ő kényelmetlennek érezte, és sokat kellett igazgatni sajnos, hogy ne akadjon el. A koszosság nem igazán szempont, hacsak nem esik az eső. Utána ígyis, úgyis tisztíttatják.

2014. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az igenyesebb ruháknak gyönyörűen felcsatolható az uszálya..

Egyébként szimpla isőben ha nem túl hosszú nem igazán koszolődik.. Nekem annyira nem kellett figyelnem, inkább már a teremben, tánc közben, de nem csak az uszályra..

Ne féltsd ezezek a ruhák. Sk mindent kibirnak, szerintem nem is ugy veszik be a koszt, mint más

2014. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik barátnőmnek is uszályos volt, és sokat kellett igazgatni, sokszor volt útban. A lagzin már feltűzte, így tudott táncolni. Ha van valaki, akit megbízol, hogy mindig legyen ott, és pakolgassa neked, az a legjobb, ha mindenképpen ragaszkodsz az uszályoshoz.
2014. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Lesz, aki segít és ért is a ruhához. Egyébként fel lehet csatolni, úgyhogy lényegében a ceremónia alatt lesz jelentősége.

Nem volt elvárásom, hogy uszályos legyen, csak beleszerettem :) Megnyugodtam, köszi!!

2014. júl. 31. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!