Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy bírjam ki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki, hogy ne mutassam meg neki a ruhámat? :D

Figyelt kérdés
Madarat lehet velem fogatni, úgy érzem magam mintha tizenéves lennék, miota megtaláltam a számomra tökéletes ruhát. :D Örömömben minden baratnőmnek meg anyukámnak megírtam, sikítoztam a telefonba, annyi fölösleges energiám lett, hogy rá kellet ülnöm a szobabiciklire. :))) Annyira megmutatnám a páromnak, de tudom, hogy nem lehet. Hogy lehet ezt kibírni jövő nyárig? :D

2014. aug. 1. 14:31
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
92%
Mutasd meg nekünk :D
2014. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
[link] Jaj de imádlak első válaszolo :D
2014. aug. 1. 14:35
 3/51 anonim ***** válasza:
98%
Tedd be a ruhát egy szekrénybe. Zárd rá az ajtót és a kulcsot add oda anyukádnak azzal a mondattal hogy "bármennyire könyörgöm neked ne add oda amíg nincs rá szükség"....vagy nyelesd le vele :D Viccet félre teve egy kis önuralommal. Elég ha belegondolsz abba hogy a párod mennyivel jobban fog örülni amikor először meglát benne :).
2014. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
52%
Mellesleg nagyon szép a ruha :) (3.voltam)
2014. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Jo ötlet! :D Anyukámat ismerve inkább lenyeli a kulcsot, mint hogy odaadja :D
2014. aug. 1. 14:39
 6/51 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen szép esküvői ruhát még nem láttam. Tényleg!
2014. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 zabmester ***** válasza:
43%
Hú, merész ruha, de nagyon szép :) Elsőre meglepődtem, nem ilyen típusra számítottam, de hú, nagyon jó, olyan "varázslatos", vagy hogy mondjam :)
2014. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
59%
Valaki úgyis elszólja magát. De itt ám nagyon vigyázni a kilókra.
2014. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
41%

Te most a ruhába vagy szerelmes vagy a vőlegényedbe? A kérdés alapján a ruhába...

Egyébként a ruha szerintem "cigányhercegnős", az uszállyal alapvetően nem lenne baj, de elölről ízléstelenül giccses.

(igen, lehet írni: besavanyodott vagyok, aki valószínűleg 150 kiló és senki nem akarja elvenni feleségül és ezért irigykedik :D)

2014. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
96%
Én a vőlegényemmel mentem próbálni, és olyat választottam, ami neki (is) tetszett.
2014. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!