Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Varrassak a ruhámra pántot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varrassak a ruhámra pántot vagy sem? Nem tudom, hogy tartana-e rendesen (a szalonban rajtam van pár percig az alatt nem tudom eldönteni). Nem akarom egész este húzogatni a ruhámat, de nem tudom hogy mutatna pánttal.

Figyelt kérdés
Kép: [link] Png
2014. ápr. 12. 11:07
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 12. 11:08
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
A pantnelkuli ruhák pant nelkul is fennmaradtak. A kerdes az, hogy te mennyire érzed magad kényelmesen benne. En pl szeretem, sok pantnelkuli felsot van, de van aki állandóan húzogatja magán, pedig nem esik le.
2014. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
62%
ha úgy biztonságban érzed magad, szerintem varrass mert úgy jobban felszabadulsz, mintha azon idegeskednél hogy kint van e most a mellem vagy nem... Amúgy nagyon szép :)
2014. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Fennmaradnak, FELTÉVE (!), hogy jól rád lett igazítva. Ha egy pánt nélküli felső nagy rád, az bizony lecsúszik. (A sztreccs hétköznapi változata meg főleg).


Kérdező!

Valószínűleg hülyén mutatna pánttal, viszont a kép alapján úgy tűnik, mintha elállna a mellednél!

Nem kéne még egy kicsit bevenni belőle?

2014. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%

nagy mellű nők nem hordhatnak pántnélküli ruhát (már az akinek nem szilikonos)


szóval szerintem varras rá pántot..

2014. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Ez hülyeség, kedves utolsó, nekünk legalább van mi fent tartsa. :D A kismellű barátnőim szokták mindig húzogatni a felsőt, mert lecsúszik.
2014. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

Íme az én esetem: Az én ruhám felső része is nagyon hasonló volt ehhez. Jól rámszorították, jól tartott is volna, biztos, de én az első pillanattól tudtam, hogy pántot is tegyenek rá. Mert én hiába vagyok kismellű, hiába nem állt el a mellemtől pánt nélkül sem, egyszerűen nem szeretem a pánt nélküli ruhákat. Sosem hordok pánt nélküli felsőket sem. Így nekem egyértelmű volt, hogy pánttal jobban fogom érezni magam, mert tudtam, hogy hiába tart, és úgyis azt fogom érezni, mintha lecsúszna és csak húzogatnám folyton.

A pántot egyébként nekem kis gyöngyökkel ki is díszítették, olyannal, ami a ruhém dísze is volt, így nagyon szép lett a pánt is.

2014. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

A ruha még nincs rám igazítva csak a szalonban vettem fel. Ha pántot tetetek rá vajon az jól mutatna?

Egyébként hogy áll ez a ruha szerintetek?

2014. ápr. 12. 12:07
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Kellene ekkora mellmérethez pánt, igen. A linkelt képen is látható, hogy a mellrész kb. 1 centire eláll a kebleidtől, középen még többre is.


Ilyesmi pánt illene hozzá (formára):

[link]

[link]

[link]


Tehát semmiképp sem vékony vagy spagetti, hanem vastag vagy vastagodó pánt.


Egyébként csinos a ruha, és te is csinos vagy benne, de szerintem husisabbnak nézel ki benne, mint valójában. A mell-és derékrészen található ráncolás szélesít, valahogy olyan fatörzs alakod van benne. Pedig a karod alapján csak enyhén tűnsz ducinak, a ruhában pedig jó 70-80 kilóra saccolnálak.

2014. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A mellrész valóban nagy,de a ruhát még nem igazították rám. Tehát ott még bevehetnek a ruhából.

Leginkább ez a pánt tetszik,de azért szeretném ha vállam és a kersztcsontom kilátszana ha már annyit küzdöttem a fogyással:

[link]

2014. ápr. 12. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!