Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Karika gyűrű kérdésben tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karika gyűrű kérdésben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Most szeretnénk karika gyűrűt venni, aranyat semmi képpen nem. Tehat Ezüst vagy nemes acél jöhet szóba. Van akinek ilyen van? Nem bantatok meg hogy ilyet vettetek? Ha már így választani kell, Ezüst vagy nemes acél a jobb? Es ha netről rendelem meg, ugyan olyan lesz mint a képen van? Ti mennyit költöztetek rá? Kerlek irjatok. Köszönöm előre is..

2014. aug. 4. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az aranygyurun kivul mas nem valo karikagyurunek.
2014. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk nemesacél van. Nem bántuk meg :)
2014. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Első.És akinek nem tetszik az arany gyűrű,az csak azért vegyen azt mert a köznépnek az tetszik és neked is?

Kinem sz@rja le mi való annak és mi nem?Én aranyt fel nem vennék semmi pénzért.

2014. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok. Nem tehetek róla,az első ami beugrik az aranyról a cigányok.. A 2. Meg különben sem szeretem az aranyat. Tehát a gyűrűnk sem lesz arany..
2014. aug. 4. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert ott eleg nagy baj van ha egy arany karikarol a ciganyok jugnak eszedbe...Ambar nem vagyunk egyformak ha neked nem tetszik akkor nem.Mostanabam szokas nemesacel gyurut csinaltatni,na nekem az meg = olcsosag...Meg ag orvosi femet meg is ertem,ha vki allergias okok miatt kenytelen ezt valasztani.Ha visszaolvasol 1-2 olyan kerdest ahol ilyesmi gyuruk hosszutavu viselesere hivja fel a figyelmet akkor lathatod hogy kevesbe olyan tartosak mint mondjuk egy aranynak.(mellesleg aranybol van feherarany is).
2014. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is úgy voltunk vele párommal, hogy mindketten utáljuk az aranyat, viszont az ezüstöt pedig nem tartom elég tartósnak egy házassághoz, így a fehérarany mellett döntöttünk. Ezüst színe van, viszont baromi masszív anyag. Nem csalódtunk, gyönyörű és minőségi lett.
2014. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Baj, vagy nem..a cigányság versenyez azon kinek van több arany a kezén, nyakába...bajnak tenyleg baj, hogy aranyra van pénzük a segélyből de ez más kérdés.,egyebkent koszi a válaszokat 😊 megy a zöld kéz
2014. aug. 5. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!