Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másnál is volt hasonló helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is volt hasonló helyzet a gyűrűvel?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy jövőre esküvőt szeretnénk a párommal. Kicsi családi esküvő lesz, max 40 fővel. A gyűrűvel viszont nem tudom mi legyen. Igazából mind e kettőnknek olyan munkája van, hogy nem hordhatunk ékszert, és a hétköznapokon sem szoktunk sosem. nem szeretjük. Ezért arra gondoltunk, hogy felesleges drága gyűrűket vennünk és elég lenne a wolfram, vagy hasonló anyagú és árú gyűrű. Sajnálnánk azért kiadni rá a pénzt, hogy aztán csak a szekrénybe áll... és a jelképnek meg ez is jelkép. a dolgát elvégzi az olcsó is. :) Ti hogy gondolkodtok erről? volt már valakinek hasonló gyűrűje? Én a családnak sem akarom elmondani a gyűrű mivoltát. nem azért mert szégyellném, de nem szeretem kiteregetni magunkat. Kérem olyanok is nyugodtan irjanak akik nem házasok, mindenki véleménye érdekelne. köszönöm

2014. jún. 29. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Igazad van.A férfiak többsége amúgy sem hordja,hogy kímélje,főleg ha olyan munkája van. és veszélyes is lehet,akár az ujjat is leszakíthatja. Azért,hogy a szekrényben álljon emléknek,bármilyen gyűrű jó.
2014. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Mondjuk mi nem vagyunk hasonló helyzetben, mert mi a férjemmel mindketten hordjuk a gyűrűnket. De szerintem nincs abban semmi, ha ilyen helyzetben nem vesztek drága gyűrűket. Mert ha egyikőtök sem hordja, akkor tényleg felesleges csak azért venni, hogy a szekrényben álljon. Ezüstből is lehet nagyon szépeket kapni.


[link]

2014. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Csak kíváncsiságból: mi a munkátok?
2014. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Mi egyszerüen megoldottuk: egyáltalán nem vettünk gyürüket, mert azért fölösleges, hogy a szekrényben álljon.


Ennek "ellenére" majdnem 15 éve vagyunk házasok.

2014. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen igazatok van, szerintem én is így tennék a helyetekben. Nekem munkában nem akadály, de egyébként nem hordok gyűrűt, mert idegesít, ezért felesleges lenne rá költeni, ha máshol is lenne helye annak az összegnek.
2014. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Jó ez így.Ma már én is ezt tenném.
2014. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Elég ha előre szóltok, hogy nem lesz gyűrű húzás. Gyűrű nélkül is lehet házasodni.
2014. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
A drága gyűrűhöz inkább a nők ragaszkodnak, de ha úgy sem használjátok és benned sem okoz lelki törést tehát nem fogod 10 év múlva a fejéhez vágni hogy egy rendes gyűrűt se vett akkor semmi gond ezzel. A családnak meg semmi köze hogy milyen gyűrűt vesztek mert amúgy sem az anyaga a lényeg hanem a jelentése.
2014. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
olvastam még jó pár éve, hogy van aki nyakláncra fűzve hordta a gyűrűjét(az illető férfi volt). nálatok ez nem lehetséges opció? persze ha egyáltalán nem lehet ékszert hordani, akkor felesleges megvenni.
2014. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
A házasságkötéshez ( sőt, az eljegyzéshez sem) kötelező a gyűrű. A lányomék sem vettek gyűrűt, és nem hiányolta senki.
2014. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!