Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fehér (? ) koktélruha/nagyesté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér (? ) koktélruha/nagyestélyi/kosztüm, mint esküvői ruha?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 12:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na, kicsit nézelődtem, 6 és 25 ezer közt láttam ruhákatt, szerintem cipővel, kiegészítővel 40ezerből ki lehet hozni.
2014. aug. 4. 23:00
 12/15 anonim ***** válasza:

Én a cipőből drágát vettem (anyukám szerint a lábunkat tisztelni kell, mert az visz egész életeden át, így csak bőrbe szabad bújtatni:)). Az volt 20.000 Ft. (Azóta is annyira jól mutat fekete farmerral munkahelyre, hogy elsírom magam:D)


Nagyon sok szép fehér ruha van a NYorkerben, H@M-ben, Zarában, főleg így nyáron, max. 10-ért.


Egyéb kiegészítőim nem voltak, nem hordok bizsut, aranyból meg csak fülbevalót. Najó, harisnyából 2000 Ft-os volt, és volt nálam plusz 2 db, ha szakadna (nem szakadt).


A gyűrűnk arany karika volt, a családi aranyakat olvasztattuk bele, amik már nem kellettek (nyakláncok, gyűrűk, karkötők, bokaláncok), és így csak munkadíjat fizettünk az ékszerésznek.

2014. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A Zarában láttam egy iszonyat jó ruhát, de sajna rajtam borzalmasan állt :/ De sebaj! Jövő nyár végi esküvőt tervezek, addig én is alakulhatok, és a kínálat is. Télen bajban lennék, de tavasszal és nyáron nagyobb a fehér/törtfehér ruha kínálat, szóval biztosan találok majd valamit. Már most lázban égek, és mindenhol csak a fehér/világos dolgokon akad meg a szemem, és van pár szép darab, csak még rengeteg az idő, és félek, hogy megbánnám, ha hirtelen elhatározásból megvennék valamit. :( De azért van még 3 üzlet, ahova be szeretnék nézni, mert szép dolgokat láttam.. nem is tudom.. alszom rá egyet. Még az is lehet, hogy varratok. Nem tudom.
2014. aug. 4. 23:57
 14/15 anonim ***** válasza:

én sem igazi esküvői ruhában gondolkodom, ha majd egyszer férjhez megyek veszek valami üzletben egy szép, igényes nyári kis ruhát, azt még bármikor fel tudom venni

egy menyasszonyi ruhában nem érezném egész este jól magam

2014. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mi a fene ***** válasza:
Gratulálok, végre normális menyaszonyokkal találkozom. Az mindene kivan - nem vagyok prűd, csak van ahova az elegáns illik- abroncsos földön húzott drága rongyokból elegem van. Szemölcsös a háta, csontos a válla, nem baj mutogatja még a templomban is, az alja hosszú mert nem igazítják rá, és viselni se tudja, mert sose volt hosszú ruhája. Egy elegáns koktél v. nyári ruhát később egy kiegészítővel boleróval társaságba is fel lehet venni. Ne vedd sokkal korábbban, mert hátha látsz neked tetszőbbet, esetleg méretre is kivánság szerint csinálnak, és akkor még klasszabb lesz.Gratulálok az izlésedhez !
2014. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!