Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt mar valakinek szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar valakinek szüksége biztonsági őrre, vagy bármilyen biztonsági ember jelenlétére az esküvőjén?

Figyelt kérdés
Rettegek az exemtől. Lassan két éve szakítottunk, de még mindig a nyakamra jár. Letiltottam facebookrol ,letöröltem a közös ismerősöket is, hogy ne lásson. Folyamatosan írt, zakalatott, fenyegtőzött, hogy megöl a családommal együtt. Napi 20 telefonhívás alap volt. Amikor nem vettem anyukámat vagy a barátnőimet hívta akár éjszaka is, mert berúgott és úgy gondolta...Telefonszáot cseréltem. Közben megismertem a vőlegényemet. Tajtékzott, eljött hozzám váratlanul és ordítozott. Összeköltöztünk, kiderítette hol lakunk. Már tervezzk az esküvőt és valahogy megtudta. Egy volt közös ismerős rámírt, hogy marha ideges vigyázzak. Egy agresszív emberről van szó, engem is sokszor megvert. A rendőrség nem csinál semmit, hiába mutattam meg az összes smst, viber, facebook irományait, meg vettem fel a hívások egy részét. Azt mondták sajnálják, de nincs mit tenni, ne foglalkozzak vele, csak ha gáz van. Rettegek a nagy naptol :( Járt valaki így?

2014. aug. 9. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Távoltartási végzést kellett volna kérni ellene, az nem a rendőrség hatásköre, hanem a bíróságé.
2014. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

nálunk nem volt erre a szükség, de a vőfélyünk ezt is jelezte, hogy figyel ha ilyen van

2 m feletti 150 kg-os emberről beszélünk, nem szeretnek vele kötekedni


ne oszd meg sehol, hogy esküvő lesz.. a család és haverok pedig csak enm mondják el neki..másképp ne tudja meg

2014. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
mármint a mikor és a holtne..jelezd az ismerősöknek, hogy zaklat és ne kürtöljék világgá
2014. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A család nem adta tovább neki, utálja mindenki. Párom családja és barátjainem ismeri, úgy hogy csak az én vendéglistárol tudhatta meg valaki. :( nem igaz hogy 2 év után nincs jobb dolga ráadásul ő dobott ki
2014. aug. 9. 16:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek is hasonló problémája volt.

Az exe eljött az esküvőjére és tönkre akarta tenni az egészet, de szerencsére sikerült megállítani... néhány kedves vendég megverte :)

2014. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Egy őrült zaklat és párod nem tesz semmit? Az enyém már biztos, hogy meglátogatta volna pár haverral, hogy elbeszélgessen vele...

Egyébként azt javaslom, hogy válogasd át a baráti körödet, mert aki kiadja neki ezeket az infókat, az nem a barátod! Az esküvőre pedig fogadjatok biztonsági embereket, mert az ilyen őrültektől bármi kitelik.

2014. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hol lakik ez az egyik. Masreszt de tesz. kvasokszor eljott velem a rendorsegre intezkedni es tamogat lelkileg, es halistennek nem agerssziv fajta igy ez a par haverral latogatas nalunk offos. Merlegeltem, de valoszinuleg az e-mailjeimbe turkálhat, mivel a opostafiokomat evente egyszer jo ha hasznalom, es ugye mostanaban igen ezert eselyes ez. Szuk korben hivtam meg baratokat pont ezert. Nem tudom egyenlore senkirol elkzelni ezt plane h mindenkinek a lelkere kotottem a doklgot.
2014. aug. 9. 18:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezen aggódsz, akkor (mert szerintem emiatt kérdeztél rá) szerintem alkalmazhatsz egy privát biztonsági szolgálatot, hogy küldjenek 1 vagy 2 ajtónállót. Persze ez a költségeket is eléggé megdobja. Kérdezz rá az árakra.


Vagy esetleg megbeszélheted közeli barátokkal, hogy legyenek résen, ha történik valami, akkor legyenek szívesek közbeavatkozni és "kitessékelni" az urat.

2014. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Nekünk volt biztonsági őr az esküvőnkön, mert a férjem "celeb". Miért rettegsz, ha lesz biztonsági őr? Vagy nem értem, mi a probléma.:)


Megértem a zaklatós exet, engem is zaklatott az exem, a rendőrség tényleg nem csinál semmit soha, amíg vér nem folyik.


27N

2014. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így nem mehet tovább. Meg kell próbálni távoltartást kérni...


Sajnos ez sem egyszerű, nem mindenki ijed meg attól, hogy megbírságolja a bíróság, ha a közeledbe megy, ..., ... A zaklatás tényét mindenesetre a rendőrség szerintem jegyzőkönyvezheti, mégha nem is tesz semmit. A halálos fenyegetést bejelentheted.

A biztonsági szolgálattól nem kell félni, fogadni kell, hogy ne kelljen egész este rettegned. (Valószínűleg nem tud mást csinálni, csak magyarázni és eltörni 1-2 porcelánt, az ilyenektől maximum arra futja) Olyan helyen kell tartani az esküvőt, ahol lehetőleg 1 bejárat van és olyan embereket felbérelni, akik elég diszkrétek és nem félnek megverni. Ha megjelenik, nem kicsit kell helyben hagyni. Ha ismét megjelenik máskor, akkor ismét. Megkeresni és helyben hagyatni. Meg fogja tanulni. Az ilyenek undorító férgek. A felbérelt biztonsági emberek lehetnek diszkrétek is egy esküvőn, nem kell a bajáratban állniuk, csak folyamatosan figyelniük. Beültetheted őket a barátaid közé az asztalhoz, akár meghívhatod őket úgy, hogy hozhatnak kísérőt, vegyenek részt a lagzin, a rokonoknak fel sem fog tűnni.

Az exem kevésbé volt problémás, pedig pszichopata volt az is, egy idő után eltűnt, de a szakítás után (ugyancsak ő dobott ki) 2 hónappal megpróbálta visszakönyörögni magát, beszélgettünk, aztán elküldtem, bezárt a kollégiumi szobámba és az volt a terve, hogy öngyilkos lesz előttem és ezzel tönkreteszi az életem. Megakadályoztam a dolgot, az ordibálásomra a szintről több barátom ott termett, betörték az ajtót és amikor kivitték, kicsit megrugdosták a srácot. Nem eléggé, de még így is ő akart feljelentést tenni ellenük. Én lehet jobban sérültem meg a dulakodásban, ahogy ő az öngyilkossági kísérlete közben, megpróbáltam mindent elvenni tőle, amivel kárt tehet magában, azóta is van egy vágás a kezemen, ami emlékeztet arra az estére. Az első 2 évben minden nap többször, így 5 év távlatából már csak heti 2-3 alkalommal jut eszembe. 3,5-4 éve nem keres, mindenhol le van tiltva, a telefonszámom változott, szerencsére már békén hagy. Nálunk nem lesz biztonsági szolgálat, de lesz olyan barátom, aki be lesz avatva, hogy ha arra kérem, elintézik kinn a dolgot a rokonoktól távol.

Szar dolog, hogy lagzihelyszín úgy kell választani, hogy "őrizhető legyen", de ez a legkevesebb, nyugodtan vegyél fel 2 embert arra, hogy békén hagyjanak. A problémásabb dolog, hogy a polgárira/templomira ne jelenjen meg, a lagzi már jobban szűrhető hely. Már ott kell lennie valakinek, aki nyitva tartja a szemét és egy barátod is be kell avatnod, aki tudja, kit kell keresni a tömegben.

2014. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!