Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászpár figura készítő? Ismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Nászpár figura készítő? Ismer esetleg valaki ilyen oldalt vagy személyt aki elkészítené?

Figyelt kérdés
a vőlegényem nagy kereső, hobbija a detektorozás.és nem ritkán én is szeretek eme hobbinak élni.Így arra gondoltunk, hogy jó lenne ha ez az esküvői tortán is szerepelne és emléknek is megmaradna.Az ötlet, hogy a vőlegény figura detektorral a kezében keres, míg a menyasszony figura a vállán átvetve viszi az ásót :) De sajnos nem találok olyan oldalt ahol egyedi tortadíszeket készítenek.Egy kettőt amit láttam ott sajnos nem lehet emailt küldeni:S
2014. aug. 15. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress egy jó cukrászdát. Ott elkészítik.
2014. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért kell emailbe küldeni bármit is? nem egyszerübb felhivni?
2014. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nézd ezt az oldalt: [link]
2014. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahol kérdeztem(cukiban) ott azt mondták csak úgy vállalják, ha a torta is náluk készül :S
2014. aug. 16. 06:52
 5/5 anonim ***** válasza:
nem nézted meg a linket, amit küldtem?
2014. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!