Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok már olyan esküvőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan esküvőn, ahol a házasok nem kértek és fogadtak el ajándékot? Egy hét múlva megyünk esküvőre és most szólt a tanú, hogy ne vigyünk ajándékot.

Figyelt kérdés

Felhívtuk a menyasszony szüleit, akik ezt megerősítették.


Ti mit tennétek? Vinnétek borítékot?


2014. aug. 16. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Voltam, és nem vittem semmit. Náluk a lakodalom nem a pénzről szólt, hanem a jó hangulatról.
2014. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
A miénk ilyen volt,de mivel úgysem bírták volna ki a barátaink,hogy ne hozzanak semmit,így azt mondtuk nekik,hogy kaparós sorsjegyet hozzanak.Így hoztak is,meg nem is :-)Még így is voltak renitensek,akik adtak mellé pénzt is.
2014. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Pénzt annyit illik vinni, amennyit fogyasztasz a lagzin, de most ha nem kérnek külön ajándékot akkor nem kell vinni, pont.
2014. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Vigyel boritekot... aztan ha latod h mas is ad akkor te is az elfer nalad feltunes mentesen
2014. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
A sorsjegy jó ötlet!:)
2014. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

"Pénzt annyit illik vinni, amennyit fogyasztasz a lagzin"


Ez azért nem így van. Mindenki minimum 10-20 ezreket ír, hogy annyit illik, nekem a heti bevásárlás 20000.


Ha eszek levest, egy szelet tortát, aprózzam ki, hogy az kb. 2235,-?

2014. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Illetlenség a meghívott vendégekkel kifizettetni a vacsora árát! Ha ebédre hívsz valakit, azzal sem fizetteted ki, amibe az ebéd kerül. Ezt csak a pénzéhesek várják el! Akinek nincss pénze a lakodalomra, az ne tartson lakodalmat.

A vendég pedig vigyen valamilyen apróságot, mert ez is illik.

2014. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan mi a probléma? Azt mondták ne vigyetek akkor, ne vigyetek. Nem kell ezt túl bonyolítani.

Biztos lesz aki nem bír magával és visz, de nekem pl kifejezetten rosszul esne. Gyakorlatilag azt fejezi ki ezzel, hogy magasról tesz a pár kérésére, nem veszi őket komolyan.

2014. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vinnék sem ajándékot, sem borítékot!

Ez volt a kérésük, és ezt figyelembe venném.

Végre egy kedves pár, aki nem anyagi okokból hívja meg a szeretteit. :)

2014. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinnék, hiszem ők ezt kérték! Vagyis azt azért kideríteném, hogy ez a ne vigyünk ajándékot csak a konkrét ajándékra (tárgyra) vonatkozik-e vagy pénzt sem akarnak kapni? Ha mindenre vonatkozik, akkor tiszteletben tartanám a kérésüket.
2014. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!