Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok már olyan esküvőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan esküvőn, ahol a házasok nem kértek és fogadtak el ajándékot? Egy hét múlva megyünk esküvőre és most szólt a tanú, hogy ne vigyünk ajándékot.

Figyelt kérdés

Felhívtuk a menyasszony szüleit, akik ezt megerősítették.


Ti mit tennétek? Vinnétek borítékot?


2014. aug. 16. 10:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk ilyen esküvőnk volt, mi nem kértünk ajándékot (19 éves korom óta saját háztartásom van, berendezve...) és pénzt sem (szerintem proliszokás), mi sorsjegyet ajánlottunk, ha valaki kérdezte, mégis mit adjon. A férjem tipszmixelni szokott, én meg szeretek kapargatni, így kicsit szerencsejátékoztunk "ingyen":))
2014. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én írnék egy gratuláló lapot, ha mindenképp vinni akarsz valamit esetleg egy szép képkeret jó ötlet, esküvő után úgyis van mit beletenni.
2014. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi úgy voltunk ilyen esküvőn, hogy csak polgári volt és utána egy ebéd. A pár mondta, hogy nem kérnek ajándékot.

Mivel párom testvéréről van szó, ezért készítettünk róluk az egyik grafikus barátommal egy esküvői karikatúrát, mivel tudtunk, hogy nem lesz fotózkodás. Bekereteztettük és oda adtuk. Nagyon örültek neki, mert mégis csak egy emlék.

Ha pénzt, vagy palacsinta sütőt vittünk volna, akkor nem biztos, hogy jó néven vették volna ezt a szabály szegést :)


Ha közeli ismerősről/rokonról van szó, akkor valami olyat, amiről tudjátok, hogy örülni fognak vihettek, de ha nem, akkor ne erőltessétek.

2014. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!