Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Annyira csodálatos Kaszai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira csodálatos Kaszai Lili esküvői szettje. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

[link]


Rögtön beleszerettem ebbe a szettbe. Nektek mi a véleményetek? Tudtok linkelni olyan fotót, amelyen ugyanilyen "fátyol van", csak kiengedett hajjal? :)



2014. júl. 14. 12:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem teszik a ruha fazonja..

Vagyis annyira szerintem nem előnyös neki.

Pedig az anyaga, színe, és a hozzá való virág, és hajdíszek is tetszenek, igazából nagyon illő.


Vagy várandós? Mert akkor nem szóltam, olyan a hasa ebben a ruhában.így a melle sem érvényesül, emrt a hasa eltereli a figyelmet, pedig nem túlsúlyos vagy ilyesmi, ezért fondolom, hogy a ruha szabásával van valami

2014. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
Az elso kepen egy kicsit tul vaskosnak nez ki a csipke ruhaban.
2014. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
túl vaskos? el sem hiszem hogy ezt mondjátok.... Szerintem baromi szexi így is a csaj. Igen van rajta egy kis felesleg, ami nem is felesleg, mert borzasztóan jól áll neki.
2014. júl. 14. 12:23
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Hat pedig, van ott mindenhol felesleg, csak mellben nem. Szep az arca, de az alakja, olyan dundi "anyas". A ferj ugy nez ki mellette mint egy kamasz gyerek.
2014. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó szett, de szerintem sem előnyös neki.

Pont azt hangsúlyozta ki, amit nem kéne, és azt nyomja el, amit lehetett volna hangsúlyozni. Így egy kicsit hordócska lett.

2014. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy csipkesruha, nem is szett. A szett az ketvagy esetleg harom darabbol all.
2014. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
56%

A ruha nagyon szép, de a lány túl dagi bele. Ha várandós más kérdés, de ha nem, ilyen sörpocakkal testhezállóp ruhát húzni elég durva. A virágok gyönyörűek, de ütik stílusban a ruha csipkézett díszítését, árnyalatát. A fátyol és a fülbevaló illet volna magában, Így együtt egy túldíszített pocakos mexikói örömlány jutott eszembe róla.


A fàtyol neve egyébként birdcage

2014. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%
Nekem olyan mintha egy függönyt vett volna fel :(
2014. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tetszik a ruha, és szerintem neki sem áll olyan jól.
2014. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
a ruha tetszik, viszont tényleg nem elönyös.
2014. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!