Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőfély vélemeny? Link Lennt.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőfély vélemeny? Link Lennt.

Figyelt kérdés
[link]

#vőfély #Hunyadvári
2014. aug. 20. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem azokat, akik nem tudnak lazák lenni, betanult, unalmas sorokat mondogatnak újra és újra.


Mi akit akartunk MINDEN párnak új verset ír, a pár stílusa szerint (persze van egy sémája, de messze nem a megszokott). Nem mond idióta vicceket, de mégis humoros, és a pajzánkodás is csak a jóízlés határán belül van. Csak sajnos most derült ki, hogy jövő augusztusra már fullban van...



Amúgy vége fele nézve eléggé belemelegedik és nem csak az unalmas dogmákat löki. Úgyhogy végül is annyira nem rossz. Láttam már ezerszer rosszabbat is. Ha Nektek tetszik és a stílusotoknak megfelelő, akkor hajrá.



Most kaptunk egy újat, de hozzá még nincs elérhetőségünk.


Én kedvelem pl. az ilyen vőfélyeket:

https://www.youtube.com/watch?v=y9xy93kjz9A

2014. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl. sokkal rokonszenvesebb a kérdező linkjén látható vőfély, mint az első válaszban látható link alatt, ebből is látszik, hogy ízlések és pofonok. :)


Kérdező, szerintem szépen mondja a szövegeit, jó kiejtéssel, nem kiabál, erőlködik, természetes a kiállása. A pajzán részek sem ütik az ízléstelenség határát, ahova vőfélyt hívnak, hagyományos esküvőkön, igény is van a népies, ízes karakterű humorra. Nyilván az, akinek ez sok, az nem vőfélyt hív, hanem ceremóniamestert vagy konferansziét.


Én a videó alapján megbíznám, ha a személyes találkozót követően is rokonszenvesnek érezném.

2014. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. A linkemen látható vőfély esetében úgy érzem "természetesebben" végzi a munkáját, csak amiatt linkeltem.


De természetesen kinek a pap, kinek a paplan :)

2014. aug. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? köszönöm...
2014. aug. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki válaszát .. Számomra mind hasznos volt, mindenkinek zöld ujjacskat nyomtam , nem tudom ki szamara nem voltak hasznosak.
2014. aug. 21. 12:50
 6/6 anonim válasza:

Nálunk ő volt a vőfély! https://www.youtube.com/watch?v=vNV2P9BXH78


Nagyon tetszett nekünk is illetve a vendégeknek is!!

Mindenre figyel nem ivott korrekt áron dolgozik!Ha kell feldobja a hangulatot de nem tette tönkre a bulit semmilyen erőltetett játékkal feladattal.Fiatalos rugalmas pörgős lagzit csinál.Ajánljuk mindenkinek!

2014. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!