Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok ajánlani jó vőfélyt/cer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani jó vőfélyt/ceremóniamestert?

Figyelt kérdés

Pest megye, vagy környéki modernebb vőfélyt vagy ceremóniamestert keresek az esküvőmre! Jól jönnének vélemények, mert így látatlanban elég nehéz kiválasztani egy jót! Nem az a hagyományos vidéki lagzi lesz, ennek megfelelően nem azt a nagyon hagyományos vőfélyt keressük, aki órákig versel... stb... hanem kicsit modernebbet, aki jófej, nem erőltetett, alkalmazkodik a mi stílusunkhoz, figyelembe veszi mit szeretnénk, de ugyanakkor nem olyan ceremóniamester, mint egy idegenvezető,mint akihez senkinek semmi köze, csak irányít mindent.... szóval a kettő között, értitek? Kaptam már 1-2 nevet ismerősöktől, de azok már foglaltak!

Jól jönne a segítség! :)



2014. júl. 8. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálunk Kormos Róbert volt a ceremóniamester.

100%-ig azt csinálta, amit vártunk tőle.

[link]

130e a tarifája

2014. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, várok még válaszokat! :)
2014. júl. 8. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ő megtestesíti a hagyományos vőfélyt, DE természetesen mára már mas igények is vannak, így ceremóniamesterként is működ.

Ha megnézed a honlapját láthatod, hogy a legkevesebb dolog a, amit a vőfély a lagzin láthatóan tesz, a lényeg a háttérmunkában van. Sanyi minden bajt elhárí, irányítja a csapaot, amire nem is gondolnánk, gy mekkora szükség van.

Minden esetben a pár kérését veszi figyelembe, ha kell a szolgaltatókkal is leboxolja (sajnos tapasztalat, szükség vot pl a miénken erre, mert a vendéglő bem igazán akarta magát a megbeszéltekhet tartani.. Mindezt másnap tudtuk meg)

Közvetlen, és nagyon jó hangulatot csinál, ehhez nem kellenek a rigmusok, nem érzed haogy irtad idegenvezetőnek, hanem a lagzi végére mindenkinek jó haver.

Én ajánlom, hgy vegyétek fel vele a kapcsolatot, és döntsetek azalapjan, am tőle megtuttok, nincs szükséga dicséreteme, mert eladja ő magát ;-)


A kérdés, hogy mikor, mert ahogy néztem, idén már csak októbertől van szabad hétvégéje..

És már jövőre is akad néhány foglalása..

2014. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, nekünk szeptember végére kellene!

Csak én nem tudtam, hogy ez ekkora üzlet lett... ez a vőfély dolog, meg hogy ennyivel korábban le kell foglalni (1 évvel)régebben nem így ment, és nem is volt "ilyen magas a tiszteletdíjuk". Pl: egy ismerősnek 2 éve volt az esküvője, akkor a vőfély 50ezret kért érte (ők csak 45ezret fizettek, mert több mint 1 évvel előtte lefoglalták az időpontot), most megadták a számát, felhívtam, és ugyan az a vőfély, már 100ezret kér érte... Elég komoly áremelkedés szerintem... Pedig ő tényleg jó volt, nagyon dicsérik, de sajnos már ő sem szabad akkor!

Sajnos nekünk azért kell így későn keresgélni, mert akit felkértünk, ő lemondta komolyabb betegség miatt, szóval...

De köszi, megnézem őt is!! :)

2014. júl. 8. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:

A Szombat esti lázban aki táncolt Dundikával.

Mészáros Máté


Ő tánctanár és mellette ceremóniamesterkedik is.

A honlapon csak a táncról van szó, de ha felhívod, írsz neki biztos tájékoztat.


[link]

2014. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szikra László
2014. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocs az off miatt, de nekem Szikra László annyire nem szimpatikus, nem tudom miért..nem ismerem személyesen!

Csak nem, pedig ritka nálam az ilyen, itt többször lattam, hogy ajánljak, úgyhogy biztos jó, és jófej. Azért írtam le, mert annyira meglepő tőlem ismeretlenül egy ilyen érzés..bár biztos az,mhogy nem kedvelem a stand up comedy-t

2014. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aki ceremónia mester, az olyan 100, vagy a fölötti.

Most rájuk van kereslet, mert hagyományos vőfélyt nem akarnak a párok, viszont nagy létszámú esküvőnél kell a koordinálás. (Jelzem, a legtöbb CM eredetileg vőfélykedik, csak felhúz egy öltönyt és nem rímbe szedve versel).


Ajánlom, hogy nézzetek körül vidéken is, mert ott kicsit mérsékeltebbek az árak, és útiköltséggel együtt is olcsóbbra jöhet ki, mint a Pest környéki szolgáltatók.


A "hagyományos" vőfélyeknél is érdemes kérdezősködni, mert ha csak az a baj, hogy verse szedve mondja a magáét, akkor meg lehet beszélni, hogy nektek erre nincs igényetek (fel tudja úgy is konferálni a vacsorát, hogy hölgyeim és uraim, megérkezett a leves). A mi vőfélyünk is végigkérdezte, hogy mi mit akarunk, mi az elképzelés és ahhoz igazodik. (Ő novemberig be van táblázva, azért nem ajánlom)

2014. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Mi 40 000 + útiköltséget fizetünk a vőfélyünknek (Makóról jön Szegedre), tehát lehet nem 100 000-ért is találni ma is.
2014. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, nekem a 2 között kéne, egy kis vőfély, egy kis ceremóniamester, mert hogy szeretnénk ha jófej lenne, viccelődne, de spontán, nem kitalált szövegekkel, csak ahogy a helyzet adja.... ami eszébe jut... nem szeretnénk verseket, rímeket, de azt sem hogy mint egy koordinátor csak mondja hogy ki hova menjen, mit csináljon, mi következik... Általában a vőféllyel is meg lehet beszélni, hogy ne beszéljen rímekben meg hasonlók, ahogy mondtátok...

Megnézem a vidékieket is... :)

2014. júl. 9. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!