Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha mindenki abroncsos ruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenki abroncsos ruhában megy (vendégek), azt honnan tudják előre hogy úgy kell?

Figyelt kérdés
Vagy arrafelé így szokás? https://www.youtube.com/watch?v=7hMsxPq16SU Gyakran vagyok pont ezen a településen, volt már hogy láttam szombaton abroncsos ruhás csajokat.
2014. aug. 21. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt abroncsos ruhában az összes vendék. Azok a koszorúslányok voltak.
2014. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
A faluban a lakodalmi szokásokat mindenki ismeri. Boldogon még élnek a régi szokások, bár már nem népviseletben mennek az esküvőre. Az esküvők főleg szombaton vannak.
2014. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
30 koszorúslány? Nekem úgy tűnt hogy aki még nincs férjnél az kb mind óriási ruhát visel. Amúgy a férjem boldogi, akár elő is fordulhatott volna hogy meghívnak egy ilyen lagziba, miközben személy szerint nekem lövésem sincs mik a szokások.
2014. aug. 21. 18:39
 4/11 anonim válasza:
100%
Háát, itt többen is túlöltözték a menyasszonyt szerintem!
2014. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezeket mindig megbeszélik, mint pl. ha megnézed azt is tudta mindenki, hogy kell vinni desszertet. Valamelyik esküvőn nincs torta, hanem a vendégeknek leírják a meghívóba mondjuk, hogy mit hozzanak, hogy jöjjenek, stb.
2014. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
HŰ, ennyi elavult ócska ruhát rég láttam egy helyen :) Igazi falusi lagzi, 80-as évek :)
2014. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó . Azért mert valami nem felel meg a mai trendnek, meg nem jelenti azt hogy ócska !!

Egyébként a nagy ruhás lányok mind koszuruslanyok szerintem.

2014. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem is úgy értettem, hogy a kettő egymásból következik. Természetesen van rengeteg ruha a világon, ami a mai szemmel elavult, akár 70 vagy 700 évvel is, és olyan minőségi anyagokból készült, hogy az valami csoda.


A fent linkeltek viszont egyaránt rossz minőségűek (lásd pl. az abroncs mennyire átüt - alsószoknya hiánya), és elavultak is.

2014. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gondolom kölcsönzik a ruhákat, így attól függ milyen, hogy a helyi kölcsönzőben mi van. Mivel a környéken a fizetőképes kereslet nem mondható hatalmasnak, vlsz a kölcsönző nem vesz olyan sűrűn új ruhákat.
2014. aug. 21. 23:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Boldogon az is szokás hogy ha esküvője lesz valakinek az utcában az egész utca nekiáll a saját kerítését átfesteni. O
2014. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!