Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is "romás" ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is "romás" ez a ruha? Ha a menyasszony anyukája azt mondta, hogy ebben nem mehetek akkor muszáj másikat vennem?

Figyelt kérdés

A vőlegény unokatestvére vagyok.

Mikor megkaptuk a meghívot megkérdeztem a menyasszonyt, hogy mehet-e fekete/piros koktél ruhámba? (Többször látta már rajtam) Azt válaszolta, hogy mindenki azt vesz fel, amit csak akar.

Végül úgy döntöttem, hogy inkább nem azt veszem fel, mert elég rövidecske.

Inkább vettünk anyával egy másikat.

Tegnap megkérdezte a menyasszony anyja, hogy milyen ruha lesz rajtam. Mikor megmutattam neki csak vágott egy grimaszt, később viszont felhívott, hogy "cigányos" a ruhám és nem szeretné, hogy ilyen ruhában menjek.

Jövőhét szombaton lesz az esküvő és fogalmamsincs honnan szerezzek egy " nem cigányos" , megfelelő ruhát. :(



[link]


2014. aug. 28. 12:50
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Ja, azt kihagytam, hogy Ő szervezte/szervezi az esküvőt.. és ráadásul anya főnöke is.

Így nem tudom mennyire jó ötlet kihúzni nála a gyufát.

2014. aug. 28. 12:51
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sem tetszik ez a ruha, de ettől függetlenül a menyasszony anyja nem tilthatja meg neked, hogy ebben menj. Maximum a menyasszony kérhetne meg rá, hogy mondjuk ne menj fehér vagy fekete ruhába, de más nem.
2014. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

Ez a ruha nem sérti a menyasszonyt, nem túl kihívó, és elegánsnak is mondható nagyjából. Boleróval templomban is simán vállalható.

Az, hogy a virágminta tetszik-e vagy sem másoknak, az magánügy, én biztos nem vennék a helyedben másikat.

2014. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy maximum mondd meg a "kedves" anyukának, hogy vegyen neked másik ruhát, ha már meg akarja szabni, mit vegyél fel.
2014. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik nekem sem. Amúgy valóban mindenki azt vesz fel amit akar, de ha nem akarsz konfrontálódni 1 hét alatt vehetsz másikat, vagy kérj kölcsön.
2014. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem romás. Nekem tetszik. Nyugodtan húzd fel.

Nem is értem a menyasszony anyukáját. Mindenkinek előre meg fogja mondani, hogy mit húzhat fel? :S Ráadásul minden esküvőn vannak bőven kifejezetten rosszul öltözött vendégek. Akkor majd nekik is beszól?

2014. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszelj a menyasszonnyal! Remelhetoleg helyretszi az anyjat - ha meg nem, akkor ez van, felveszel valami mast.

Amugy szerintem egyaltalan nem romas, lehet, hogy a viragok miatt mondta. Semmi baj nincs vele, en is felvennem.

2014. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

ez egyaltalan nem romas.


A menyasszony anyja meg tehet egy szivesseget.

2014. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

De meg ha romas is lenne, vagy te lennel roma, akkor mar nem is mehetnel?


Tenyleg beszelj a menyasszonnyal, aztan ha neki sem tetszik mert "romas" akkor el se menj.

2014. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy kicsit cigányos, de lehet hogy csak a csaj miatt. Egyébként nekem sem tetszik.
2014. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!