Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is "romás" ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is "romás" ez a ruha? Ha a menyasszony anyukája azt mondta, hogy ebben nem mehetek akkor muszáj másikat vennem?

Figyelt kérdés

A vőlegény unokatestvére vagyok.

Mikor megkaptuk a meghívot megkérdeztem a menyasszonyt, hogy mehet-e fekete/piros koktél ruhámba? (Többször látta már rajtam) Azt válaszolta, hogy mindenki azt vesz fel, amit csak akar.

Végül úgy döntöttem, hogy inkább nem azt veszem fel, mert elég rövidecske.

Inkább vettünk anyával egy másikat.

Tegnap megkérdezte a menyasszony anyja, hogy milyen ruha lesz rajtam. Mikor megmutattam neki csak vágott egy grimaszt, később viszont felhívott, hogy "cigányos" a ruhám és nem szeretné, hogy ilyen ruhában menjek.

Jövőhét szombaton lesz az esküvő és fogalmamsincs honnan szerezzek egy " nem cigányos" , megfelelő ruhát. :(



[link]


2014. aug. 28. 12:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem cigányos és amit a 3-as válaszoló írt, azzal is egyetértek, nem túl kihívó, negyjából elegáns...


Egy csinos nyári ruha, attól mert nagy virágminta van rajta, még nem cigányos. Ha még feketeszínű lenne az alapszíne és abban a pirosas virágminta, úgy inkább emlékeztetne a cigányos szoknyákra, de így ez a szép világoskék inkább elegánssá teszi. A szabása miatt meg főleg nem cigányos, nem egy bő fodros izé...

A mellrész szabása elég bátor, de még nem a túl kivágott kategória, és úgy tűnik hátul sem túl kivágott. (Ugye hátul a hónalj alatt egyenesen megy körbe és nincs derékig vagy fenékig tartó hátkivágás? Ha van, az gáz, akkor az lehet a nő baja, de ha nincs hátkivágás, akkor semmi baj!)


Szóval a ruhával nincs gond, nem a te készülékedben van a hiba.

Ezek után döntsd el, hogy felveszed-e, vagy nyalsz a nőnek és választasz mást. Azért ha mást választasz, akkor már kérdezd meg a tisztelt dámát, hogy mégis milyen ruhára gondolt... :-)

2014. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
21%
Kicsit tenyleg romas, de addigra mar egyebkent sem vehetsz fel nyari ruhat.
2014. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
8%
Pont azt írta a kérdező hogy fekete piros :D Amúgy szerintem is,főleg ebben a színkombinációban cigányos,de ha a menyasszony engedélyt adott,vedd csak fel.Ez nem a kedves mama esküvője.
2014. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
33%

Ilyet én strandra vennék fel, bikini fölé, nem eskvőre.


Szép, bohó, nyárias, de semmi elegancia nincs benne.


Mondjuk romásnak se mondanám, mert azok a ruhák meg jellemzően atomcsicsásak és túlelegánsak.

2014. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

A fekete-piros ruhám minden, csak nem cigányos. Az inkább kihívó lenne...ezért is felejtős.

Miért nem vehetek fel szeptember 6-án nyári ruhát? :)

Egyébként nem lesz templomi szertartás.

Ja, és hátul semmilyen kivágás nincs rajta.

2014. aug. 28. 13:21
 16/31 anonim ***** válasza:
92%

A menyasszony anyja imádja, hogy főnök lehet itt is és másokat próbál bábként mozgatni. Még ilyen kis pitiáner dolgokban is.


Azt is el tudom képzelni, hogy megjelensz ebben a ruhában, és a szertartás után, amikor már ő sem annyira feszült, még meg is dicséri.


Szerintem kérdezd a menyasszonyt a ruháról. Ha nem szeretnéd már ezzel "zaklatni", és egy határozott nő vagy, akkor vedd fel a ruhát.


Ha kicsit bizalmatlan vagy, akkor válassz másikat. Ne a nő miatt, hanem magad miatt, hogy te jól érezd magad és ne feszengj.

2014. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%
Romásnak nem romás, egy csinos nyári ruha, de szerintem nem esküvőre való.
2014. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%

szerintem nem cigányos egyáltalán.

Nehéz ügy. Mennyire ismeritek a nőt? Én maximum anyukád miatt aggódnék, lehet ha idióta a nő, akkor a munkában majd megkeseríti anyukád életét. :S

HA nem lenne ez a munka dolog, akkor tojnék a véleményére.

2014. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
32%

öööö, akkor most nem teljesen értem. Most arról a ruháról van szó, ami a képen van, vagy más színkombinációról??? tehát nem is világoskék, hanem fekete az alap?

Jó, ha fekete az alap, akkor már inkább emlékeztet a cigányos ruhákra, de akkor sem cigányos, csak a minta emlékeztet rá ebben a színekben. Viszont a képen látható ruha egyszerű letisztult szabású, és a cigányos ruhák nem ilyenek... Azok fodrosak, nagyon bőek, inkább hosszúak, stb...


A nagy virágminta pedig különben sem csak a romáknál divat. Neves nyugati divattervezők is használnak ilyen anyagokat...


Szóval most már végképp nem értem milyen is a ruhád kérdező, de akár világoskék alapú, akár fekete, jó ez a minta és a ruha szabása is, szóval teljesen jó lagziba.

2014. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
92%
Azt írja a kérdező, hogy van egy fekete-piros ruhája, amit fel akart venni, de meggondolta magát és inkább a képen láthatót szeretné.
2014. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!