Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnék templomi esküvőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék templomi esküvőt, viszont lagzi és polgári már volt?

Figyelt kérdés

Anno nem volt, családi okok, vallási különbözőség miatt. Én szeretnék templomi esküvőt, keresztelkedtem, elsőáldozó is voltam, férjemet is keresztelték.

Viszont a fehér ruhát túlzásnak tartom, de az alkalmat is szeretném megtisztelni.

Nagyon durva lenne fekete ruhában esküdni? A kérdés végére belinkelem, hogy kb. mire gondoltam.

Lagzit nem szeretnék természetesen, meg felhajtást sem, a közelebbi rokonokat elhívnánk, de csak egy szertartás, aztán mindenki go haza. VISZONT az első ruhám nagyon nem tetszett, meg ez a full fekete inkább én lennék, így szeretnék egy új fotózást. Ez nagyon erős? Vagy nektek 'sok' lenne? Természetesen senkinek semmit ezért tennie nem kellene, csak mi ketten+1 fotós.


Ilyesmi ruhára gondoltam:

[link]


Természetesen hosszúujjas boleróval.

(nem, nem a vámpírnaplók miatt, csak ez a fazon tetszik)


Hogy tetszik a ruha, és mit szóltok az ötlethez?


2014. aug. 30. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Ha tényleg vallásos lennél, ez nem is lenne kérdés. A templom nem egy díszlet, a templomi esküvő nem egy "B" terv, ha az első nem jött össze.


A vallási különbséggel mi a helyzet? Azóta megoldódott? Kötve hiszem.

2014. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

meint csak a rosszindulat. Nem, nem oldódott meg, de ide csak az jönne el, akinek ez a vallása, vagy legalábbis nem más.

Nem díszlet, nem Bterv, csak akkor ez elég nevetséges lett volna, hogy a násznépből többen tüntetőleg megállnak a templom előtt. Megalázó lett volna. Ha távoli rokonok lettek volna, akkor hagyján, de itt szülőkről van szó.

2014. aug. 30. 13:20
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem mellesleg az első nagyon is összejött, ha nem így lenne, és csak 'KIFOGÁSNAK' kéne, akkor nagyobb puccot vágnék lagzival meg 100 vendéggel, nem gondolod?


De köszi a 'segítséget'...

2014. aug. 30. 13:21
 4/19 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem jön be ez a fekete. Fehér, krém, barack? A templomban a szertartások része a ruha/terítő színének szimbolikája, fekete nem jó... de ez csak egy vélemény.. Mindenesetre sok boldogságot és megnyugvást a világnézeti viharok után! :)
2014. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

régen a fekete volt a menyasszonyok színe :)


világos színt semmiképp sem szeretnék többször, elsőre sem szerettem volna, de rámbeszélték, alig vártam, hogy levehessem.

2014. aug. 30. 13:32
 6/19 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ha ez úgyis a második kör, akkor öltözz úgy, ahogy szeretnél! Nekem nagyon tetszik a ruha, és bár az esküvőmre nem venném fel, de ha te bevállalós vagy, meg tényleg szabályosan rosszul érezted magad világosban, akkor viseld!
2014. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én éppen nem régen láttam egy olyan eseményt, ahol már megvolt az esküvő, s a templomba áldást kértek rá. Szerintem ez is nagyon szép.
2014. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A ruha az ijesztő, dehát ízlések és pofonok.
2014. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ijesztő? mi ebben az ijesztő?? ha azt írod, nem esküvőre való, vagy nem tetszik, az oké, de az ijesztő, az elég erős... :D


Erről az áldás-kérésről még nem hallottam, utánakérdezek, köszönöm az ötletet! :)


Igen, nagyon rossz volt az a fehér... többek közt azért lett az előre eltervezett menyasszonytáncból menyecsketánc, hogy mielőbb levehessem... :(

2014. aug. 30. 14:23
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit goth stílusúnak tűnik valahogy ez a ruha. Vagy olyan "sötétség hercegnője" feelinget kölcsönöz, meg elég gyászos is. Templomba, esküvőre én nem vennék fel pont agyig feketét.
2014. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!