Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet lánybúcsúm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lánybúcsúm, ha egyetlen barátnőm sincs?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd lánybúcsút, mielőtt férjhez megyek, ami másfél év múlva lesz, de egyetlen barátnőm sincs.. A munkahelyemen is összesen két nő van, de sokkal idősebbek nálam, és nem az én világom egyikőjük sem. És rokonaim között sincs sok nő, főleg nem olyan, akivel tartanám a kapcsolatot. Az egyetlen nőnemű rokonom, akivel tartom a kapcsolatot és jól érzem magam, az a most 9 éves hugom..


Szóval.. nekem nem is lehet így lánybúcsúm.. ugye?


2014. aug. 31. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Így sehogy.
2014. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Barátnőket meg nagyon nehezen tudok szerezni, illetve az utolsó néhány barátkozás kísérletem vége is az lett, hogy vagy nem foglalkoztam velem egy idő után kicsit sem, vagy ahogy tudtak, átvertek, és kihasználtak, vagy a hátam mögött kikezdtek a párommal..
2014. aug. 31. 14:55
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor mondj le a leánybúcsúról. Nekem sem volt, pedig sok barátnőm van ( volt ).
2014. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Nézd, ha ennyire nem jössz ki jól az emberekkel, akkor erősen ideje magadba nézni.

Egyébként ha nagyon akarsz valami bulit, akkor legyél rendhagyó, és legyenek ott férfi barátok/ismerősök is.

2014. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én szivesen elmegyek bulizni veled.:D
2014. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg nekem sem lesz (bár még nincs közeli tervben, hogy férjhez mennék).

Nekem sincs nagyon barátnőm, általában csak akkor vagyok "barát", ha épp kellek valamire. Én úgy oldanám meg ezt a kérdést, hogy csinálunk egy közös bulit a vőlegényemmel együtt a barátainkkal és kész.

2014. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A párom nem tudom, hogy hogyan áll ehhez a kérdéshez, mert még nem beszéltünk róla, de ha szeretne egy saját bulit, nem akarom azt mondani neki, hogy ne. Nagyon hülyén nézne ki, ha a lánybúcsúmat fiu barátaim szerveznék meg? :D
2014. aug. 31. 15:15
 8/19 anonim ***** válasza:

Mi a vőlegényemmel bulit szerveztünk a közös barátokkal (vegyesen fiúk, lányok) és nagyon sok programot csináltunk. Sokkal nagyobb élmény volt így együtt, mintha rózsaszín koronával a fejemen 5-6 lány kíséretében átsétáltam volna a városon és kimondottan lány-és legénybúcsút tartunk.

Mi már az esküvő előtt is együttéltünk, hülyén is hangzott volna, hogy elbúcsúztatjuk a leányságot/nőtlenséget.

2014. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogya nekem sem volt. :)
2014. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Így sehogy... Amúgy nem nagy cucc, nekem sem volt. A férjemnek rendes nagy baráti köre van, de pl neki sem csináltak legénybúcsút..


Mi együtt oldottuk meg a férjemmel/akkor még vőlegényemmel. Az esküvő előtti napon randiztunk utoljára hivatalosan egyedülállókként:) Elmentünk együtt moziba:) Nem bántuk meg, nagyon jó volt így.

2014. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!