Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baj, ha magamnak szervezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha magamnak szervezem meg a lánybúcsúm?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmi extrát, pizzázás a barátnőkkel, süti, kis iszogatás meg nézni valami esküvős filmet. Ilyen nyugisabb típusú, semmi vetkőzős pasival vagy kukitortával. Viszont a barátnőim az ország más-más részébe kerültek el, így nem hiszem hogy bármelyikük nekiállna szervezni, ezért gondoltam, hogy megszervezem magamnak. :)
2014. jan. 15. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem baj. Így legalább csak olyan programot szervezel, ami biztos tetszeni is fog.
2014. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem baj... Igaz az én barátnőm 100km ről szervezte le még a szórakozóhellyel is telefonon, és olyan volt amilyen vágytam...

Megkérdezett dolgokról, amiben bizonytalan volt, de ismer, a meghívottakat is egyeztettte..de agyrészt titok volt..


Semmikukitorta, semmi fiúk..

Együtt iszogattunk, nekem voltak feladataim...

Kérdőív a páromról, a hztartásról, fel kellett ismerni a kézlenyomatát(kb 15 másik közül)

Meg kellett mondani hány cm a talpa..meg ilyesmi vocces dolgok, amikről a férjemet is megkérdezték, ő előre kuncogott..


Aztán mentünk el meg bulizni is..

2014. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj. :)
2014. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. :)
2014. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, amúgy lehet, hogy én is magamnak fogom megszervezni, de ezt még nem tudom pontosan. :) sok boldogságot!
2014. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, én is magamnak szerveztem. Meghívtam a barátnőket hozzám, csináltam nekik kaját, ettünk-ittunk, filmeztünk, ők hoztak jópofa ajándékokat, meg vicces játékokat játszottak velem. Jó volt és nyugis :)
2014. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!