Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ilyen eskuvoi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ilyen eskuvoi meghivohoz? Arra gondoltam hogy egy A4 méretű színes papírra ranyomtatjuk szép betűvel a szöveget es haromba hajtjuk.

Figyelt kérdés
Egy színes boríték es kész . Vagy cicomazzuk túl ?
2014. szept. 1. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A ti ízléseteket és egyéniségeteket tükrözze, nektek tetszen!
2014. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell cicomázni. Nekem tetszik az elegáns, egyszerű megoldás.
2014. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jo otlet. De ne sima szines papir legyen, hanem picit vastagabb -ha otthon nyomtatók, nézd meg milyen vastagságot bír a nyomtatod- es en nem tenném boritekba, hanem csak átkötném egy hozza illő szalaggal.
2014. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

Ha rám hallgatok, legalább valami sablont kerestek a netten, és nem ti lesztek kreatívak, mert általában az ilyennek szerintem mindig borzalmas eredménye van.



pl.:


[link]

2014. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen az jo ötlet lenne de sajnos csak nagyon keves embernek tudjuk személyesen elvinni. Postaznunk kell ... Arra gondoltunk hogy az éttermi dekoraciohoz választunk szint, es a boríték is ugyanolyan lesz. Lehet valami kis csipkevel, szalaggal vagy valamivel felkene dobni de nem tudom hogy hogy :(
2014. szept. 1. 11:17
 6/16 A kérdező kommentje:
A 11:13 nak szólt a kommentem :)
2014. szept. 1. 11:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is magunk nyomtattuk. Mi egy közös képet is tettünk rá. Jó ötlet a szalagos átkötés. A sima A4 szerintem nem olyan ünnepi. Mi névjegykártyapapírt vettük hozzá, de egy vastagabb, igényesebb papír is tökéletesen megteszi.

Nemrég láttam egy szépséges megoldást. A pár otthon nyomtatta a meghívóját és egy kindertojásban talált királyi nászpár nyomdával pecsételték le.

2014. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
11:16 koszonom a linket. Nagyon tetszenek az atkotott boritekot is csak a postai utat nem birnak ki.. Mindenkepp olyan kell amit eltudunk küldeni..
2014. szept. 1. 11:22
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ah, ertem. Akkor maradjon a borítékos otlet. Mondjuk belülre tehettek meg magára a meghívó ra szalagot - vagy nyomtathattok is a hatlapra végig :)
2014. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy veszek csipket, es egy egy Kis masnit ragasztok a papir sarkara. Tetszik a nyomdas ötlet is, azt lehetne a boritek " lezarashoz" hasznalni.
2014. szept. 1. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!