Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ilyen eskuvoi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ilyen eskuvoi meghivohoz? Arra gondoltam hogy egy A4 méretű színes papírra ranyomtatjuk szép betűvel a szöveget es haromba hajtjuk.

Figyelt kérdés
Egy színes boríték es kész . Vagy cicomazzuk túl ?
2014. szept. 1. 11:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem manapság nem divat a csicsa, szóval ha egyszerű, letisztult meghívót csináltattok, senki sem fog fintorogni. Elegáns megoldásnak tartom a fehér merített papírt arany betűkkel, ha eljön az ideje, én ilyet szeretnék.
2014. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
megcsinálod így, csipkével átkötve akár, majd beleteszed egy a3as borítékba és azt adod fel. Nekem amúgy sem tetszene, ha konkrétan a meghívóhoz való borítékon van a pecsét és a bélyeg...
2014. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Arra figyel, hogy hiába csábítóak a színes papírok, egy gyönyörű bordó papíron nagyon lehangoló és szinte olvashatatlan a fekete szöveg.

Tehát ha színes, mindenképpen világos legyen! És javaslom, hogy valami hozzáillő sötét színnel nyomtass, ne feketével.

És ha igazán gondosan akarsz eljárni, a bigelést nyomdára bízod, mert a kés élével való karcolgatás elég mezei megoldás, anélkül való hajtogatás meg maga a szánalom.

És a hajtásnál figyelj rá, hogy a középső szelet legyen a legnagyobb, a felső is akkora, de az alsó legalább 2 mm-rel kisebb, a papírvastagság pedig a lehető legvastagabb, amit elvisz a sornyomtató, mert a plöttyedt papír gáz.

Minimum 260 g, de előbb próba kell, hogy viszi e, és matt legyen, a fényes nem ilyen dologhoz való.

2014. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%

Mit szólsz ehhez? Végülis ez is 3fele van hajtva, és csudigyönyörű!

[link]

2014. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt is találsz néhány egyszerű de nagyszerű ötletet:

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyi egy picit kevés lenne. Ha valami kis "díszt" is raktok rá, vagy a sima papír helyett olyat használtok, amin van valami minta (nem feltétlenül sorminta) az már oké nálam.
2014. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!