Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen megoldások vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldások vannak gyerekes családok problémájának kényelmes megoldására?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz az esküvőnk, és a násznép közt sok lesz az egy-ötéves gyerek. A kérdés arra irányul, hogy milyen megoldásokat tudtok, hogy a család minden tagja jól érezze magát. gondolok itt játszósarokra, vagy külön babaszoba, ahol a gyereket pelenkázni lehet, stb.

#esküvő #megoldás #gyerekse család
2014. szept. 1. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az étteremben anno felajánlották, h ha kell, alakítanak ki játszósarkot. Nem volt rá szükség, de fel voltak rá készülve, tehát ez "szokás" lehet. A pelenkázást szintén az étteremben kéne megbeszélni,h milyen lehetőségek vannak.

Amúgy nálunk a tulaj azt is elmondta,h nagyon szokta sajnálni az ilyen pici gyerekeket, mert hamar elfáradnak. Többször volt náluk olyan,h székeket toltak össze, azon aludt a pici gyerek. Így ha meg tudjátok oldani, olyan környezet, érdemes erre is gondolni.

2014. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit értelmetlen így az utolsó mondatom. Olyanra gondolok,h sok étteremnél vannak kiadó szobák is. Lehetne bérelni egyet arra az esetre,h nagyon elfárad vmelyik picur, el lehessen vinni lefektetni.
2014. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez elég gyors volt. :)

Köszönöm!

2014. szept. 1. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy lehetőleg ne a hangfal elé ültessétek őket. Mi egyszer így jártunk a 8 hónaposunkkal, hát borzalmas volt.

A legcsendesebb sarokba ültessétek őket, ha babakocsi van, akkor lehetőleg a terem szélére üljenek, ahol gond nélkül elfér a babakocsi.

2014. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vendéglőnek tudnia kell róla,hogy kell-e babaetetőszék (ha van rá lehetőség) és hasonlók (pl. ki kell alakítania a lehetőséget pelenkázáshoz). Valamelyik sarokba érdemes tényleg összerakni őket, hogy ne a legdurvább hangzavarban legyenek és a nagyobbak összehaverkodhassanak. Sok helyen sértődés van belőle, ha külön program van a gyerekeknek ("mert miért különítik el őket") a jó szándék ellenére, így túlzásba sem érdemes esni. Elég sok esküvőn láttam, hogy volt külön játszós szoba és egy olyan ember, aki foglalkozott a gyerekekkel: rajzoltak, arcfestettek, táncolni tanultak, ..., ... Gyerekként egyszer voltam egy olyan esküvőn is, ahol egy óvónéni volt ott, ha a szülők le akarták passzolni a gyerekeket egy tánc erejéig és később felment egy kivett szobába és vigyázott a gyerekekre, akik oda lettek lefektetve, amikor kidőltek. Hajnalban a szüleim felkeltettek és hazavittek.
2014. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy kicsit bunkó leszek, de sosem értettem, hogy ilyen pici gyerekeket minek esküvőre vinni. Nem lehet őket rábízni valakire arra az egy estére? Az én szüleim is mentek lagziba vagy szórakozni, mikor kicsi voltam és mindig meg tudták oldani, hogy addig valaki itthon vigyázzon rám.
2014. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!