Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon béna lenne kávézóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon béna lenne kávézóban megtartani a lagzit?

Figyelt kérdés
Nem akarunk és nem is tudunk nagy esküvőt szervezni. Arra gondoltunk, hogy csak bemegyünk két tanúval. Viszont utána azért szeretnénk "bulizni" egy kicsit. Van egy barátunk, akinek van egy kávézója.
2014. szept. 6. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó. :)
2014. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
szerintem is tökéletes... nem a hely a lényeg, hanem hogy akiket hívtok , velük jól érezzétek magatokat... :) (akik finnyáskodnak miatta, nekik nem kell elmenni :D - én simán lemennék :) )
2014. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* -el :)
2014. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. :) Párom barátaival nem is lesz gond, de a családomtól félek... :/
2014. szept. 6. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
A honapban megyunk unokatesomek lagzijaba, (sajat) kocsmaban lesz megtartva.:-)
2014. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyszín biztos kellemes, és hidegtálat v sütiket oda is lehet rendelni, sztem tök egyedi és kreatív. most nem jut eszembe jobb szó, pedig nem így akartam megfogalmazni. szóval egyedi , az a lényeg.:)
2014. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!