Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem ciki 6 év után megtartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska0918 kérdése:

Nem ciki 6 év után megtartani a templomi esküvőt? Nem fognak megszólni az emberek? (Mellékesen megjegyzem, hogy egy kis községben lakunk, ahol mindenki ismer mindenkit. ) Vehetek én még fel fehér ruhát?

Figyelt kérdés
Én 28 éves vagyok, Párom 32 éves. Van már egy 2 éves kisfiúnk. Nekünk már volt polgári esküvőnk 2006.10. 07-én. Akkor egy hét alatt lezajlott minden, mert építkezésbe kezdtünk, és a hitelhez kellett a házassági anyakönyvi kivonat. Nem csak ezért házasodtunk össze, mindenképpen megtartottuk volna az esküvőt, csak jó pár hónappal később. Mivel sürgősen kellett nekünk az a papír, így csak egy szűk családi körös vacsora volt az esküvőnk, nem volt menyasszonyi ruhám, nem volt lagzi, sem szép fényképek. Semmi, ami az esküvővel jár. Ez nagyon hiányzik nekem az életemből, mivel mindig erről álmodtam (mint általában a lányok többsége). Meglátom valakinek az esküvői képeit, és elsírom magam, mert én nem élhettem át ezt. Templomi esküvőnk nem volt, csak polgári. Most lesz a hatodik házassági évfordulónk. Az a kósza ötletünk támadt, hogy bepótoljuk mindazt, ami esküvő terén kimaradt az életünkből, hogy megtartanánk a templomi esküvőnket jövőre, augusztusban. Úgy, hogy lenne fehér menyasszonyi ruha, menyecske ruha, menyasszonyi tánc, lagzi, fotós, szép meghívók. Egyszóval minden, aminek ilyenkor lennie kell.
2012. okt. 3. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben korábban nem volt semmi, csak egy jogi aktus, akkor nem ciki egy újabb esküvő szerintem. Amúgy meg, ha megszólnak is, ne törődj vele, egyrész a te életed, a te örömöd, másrészt 3 nap után úgyis elfelejtik és találnak más pletykálnivalót! :)
2012. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődjetek a falu véleményével :)

Azt csináljátok, ami nektek jó! Szerintem tök jó ötlet :)

2012. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem, még a fehér ruhád is lehet. Mondjuk fátylad azért ne legyen, mert az elég vicces lenne.

Szerintem nem szólnának meg, inkább a falusi nénik azt mondanák, hogy nagy vége itt volt az ideje.

2012. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 MRC31 ***** válasza:
100%
Nehogy már mások miatt ne valósítsátok meg! Aki húzogatja a száját az csak ítélkezik és nincs jobb dolga mint a más életével foglalkozni. Sajnos falun/kis városban akadnak ilyenek... Csináljátok meg! Lehet, hogy ezen csámcsognak majd pár hétig de utána befogják a kenyérlesőjüket.
2012. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nektek örömet okoz, akkor ne foglalkozzatok mások véleményével, vágjatok bele :)

De készülj fel rá, hogy rengeteg itt a rosszindulatú és/vagy bigott ember, akik elhordanak majd mindennek ezért. Nekünk is két-három év el fog telni a két esküvő között, amiket ezen az oldalon írtak nekem emiatt...Nevetséges :D

2012. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én támogatni tudom ezt az ötletet, szerintem nyugodtan házasodjatok össze.

Egy ismerősöm már kb. 15 éve volt polgárilag házas, mikor templomban is összeházasodtak, igaz nála azért alakult így, mert akkor még nem hitt Istenben, de azóta megtért.

2012. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleimnek is 2 házassága volt. Amikor anya engem várt, akkor 21 éves volt és akkoriban mamám nem hagyta, hogy anya elvetessen. Az viszont szégyen lett volna, hogy ha úgy szül meg, hogy nincs férj. Így a születésem előtt volt egy polgári esküvőjük.

Amikor iskolába mentem, azon az őszön pedig tartottak egy templomi esküvőt. Ott már volt rokonság, hivatalos fényképész, torta, lagzi stb. Szóval ők is vártak 7-8 évet.

Nem értek a felnőttek dolgaihoz, de tudatni akartam, hogy nem egyedi az eseted. :-)


16/L

2012. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ti napotok lesz, senki ne ugasson bele! Hajrá!
2012. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát! Nagyon jó tudni, hogy nem annyira őrült ötlet ez... Azt hiszem, belevágunk!! :)
2012. okt. 3. 20:45
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is két év után megyünk egyházi esküvőre, mondjuk fátylam nem lesz, csak virág a hajamban, de fehér abroncsos ruhám igen. :)
2012. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!